Три роки тому відомий український звукорежисер і продюсер Володимир Бебешко переніс важкий інсульт, який призвів до порушення мовлення та рухових функцій. Через хворобу він був змушений переїхати до Польщі, де й досі проживає та проходить реабілітацію.
Про це Бебешко розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну. За словами продюсера, він пережив серйозний удар по здоров'ю, після чого вчився заново ходити та говорити. Він переконаний, що причиною небезпечного стану стала війна.
Читайте також: "До кінця мого життя": дизайнер Олексій Залевський розкрив подробиці своєї невиліковної хвороби
"Я зараз живу у Варшаві вже три роки, бо я, чесно кажучи, захворів. Я би ніколи не поїхав з України, але так сталося, що мене вдарило, і я мушу бути в Польщі. Це інсульт. Вдарило сильно - я не ходив, не говорив. Це війна, нерви, переживання. Дуже багато інсультів під час війни", - сказав він.
Нині 69-річний Бебешко продовжує проходити реабілітацію, яка вже дала свої результати: у продюсера відновилося мовлення та рухливість ніг. Також він вже повернувся до роботи.
"Зараз я ходжу, музику пишу, з вами розмовляю. Маю надію, що буде ще краще. Я по три години ходжу в лісі, ходжу з паличками, фізкультурою займаюся і так далі. Я все сам, не лікарі. Треба час, час і час. Хочеться жити просто", - наголосив Бебешко.
Продовження після рекламиРЕКЛАМА
За словами продюсера, лікарі попереджали, що після інсульту далеко не всім вдається повернутися до звичного життя.
"Доктори сказали, що 15% людей можуть вийти з інсульту більш-менш нормально, а решта можуть не говорити, або не вставати. Я поки що живий. Бог дав мені трошки пожити, на щастя", - підсумував Бебешко.
Раніше ми писали, що співачка Камалія розповіла про загострення хвороби та ризиковане рішення.
Цікаві новини для вас:
- "Я не розуміла, що зі мною": Анна Неплях розповіла, як у неї виявили злоякісну пухлину.
- "Це не дрібниця": Ольга Сумська показалася в лікарні та розповіла про свій діагноз.
- "Сказали, що в нього рак": ексдружина загиблого Неліпи розкрила невідому історію з їхнього життя.