Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран порушив домовленості про припинення вогню, атакувавши цивільні судна в Ормузькій протоці.

Про це американський лідер повідомив у своїй соцмережі Truth Social.

За словами Трампа, іранські сили випустили щонайменше чотири безпілотники по суднах, які проходили Ормузькою протокою. Він зазначив, що американські військові знищили три з них, тоді як четвертий влучив у верхню палубу одного з кораблів.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Судно отримало пошкодження, але змогло продовжити рух. Ми збили ще три безпілотники", – написав президент США.

Трамп назвав дії Тегерана "безглуздим порушенням" домовленостей про припинення вогню та наголосив, що атака суперечить досягнутим раніше угодам.

Раніше Трамп заявив, що країни, які вирішать запровадити податок на цифрові послуги для американських технологічних компаній, можуть зіткнутися зі 100-відсотковими митами на експорт товарів до США.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
Завантаження...