Кір Стармер залишиться членом парламенту Великої Британії після того, як піде з посади прем'єр-міністра.

Про це повідомляє Sky News з посиланням на речника Стармера.

Раніше існували припущення, що він може піти у відставку з посади депутата, як це зробили інші колишні прем'єр-міністри, залишаючи посаду. Це б спричинило додаткові вибори у його окрузі в центрі Лондона.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Але його речник повідомив журналістам, що Стармер залишиться депутатом.

На вчорашньому засіданні кабінету міністрів він сказав міністрам, що хоча «це кінець моєї подорожі», це «не кінець вашої».

Стармер хоче, щоб наступний лейбористський уряд «досяг успіху», додав його речник.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Нагадаємо, що 22 червня Стармер оголосив, що піде у відставку. Він уже провів закриту зустріч із потенційним наступником — Енді Бернемом.

Очікується, що прийом заявок на участь у виборах лідера Лейбористської партії розпочнеться 9 липня і завершиться 16 липня. Якщо ніхто інший не висуне свою кандидатуру, Бернем може стати прем’єр-міністром за кілька днів після цього.

Завантаження...