Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск висловив сподівання, що Конференція з відновлення України в Гданську стане способом зупинити "ескалацію емоцій" між Варшавою та Києвом.

Про це повідомляє RMF24.

"Завтра, безумовно, буде можливість сказати кілька сильних і гірких слів політикам, які неадекватно реагують на розбіжності, що випливають зі складної історії. Я також хотів би сказати це дуже відкрито у присутності прем'єр-міністра України", – сказав Туск щодо майбутньої конференції з питань відбудови України.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Він додав, що відсутність Володимира Зеленського на зустрічі в Гданську може бути корисною.

"Буде менше емоцій і більше змісту", – оцінив він.

Голова уряду Польщі заявив, що його завдання полягає в тому, "щоб довести це до кінця, щоб ця конференція відбулася не лише за планом, а й з шансом на успіх".

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Вона (ескалація) точно не потрібна ні нам, полякам, ні українцям", – наголосив він.

Він зазначив, що в конференції візьмуть участь численні бізнес-делегації та прем'єр-міністри. Під час конференції також відбудеться саміт східного флангу НАТО.

Нагадаємо, що члени уряду Туска переконані, що президент Кароль Навроцький навмисно оголосив про рішення позбавити президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла саме в такий момент, щоб зірвати конференцію з питань відбудови України, яку прем'єр-міністр організовує в Гданську.

Завантаження...