У Туреччині висловили занепокоєння щодо удару безпілотниками 22 червня по судну біля Чорноморську, яке перебуває у власності турецької компанії.
Про це йдеться у заяві МЗС Туреччини.
У турецькому зовнішньополітичному відомстві підтвердили, що 22 червня судно у власності турецької компанії, що ходить під прапором Панами, потрапило під удар безпілотниками неподалік українського Чорноморська, власлідок чого отримали поранення двоє членів екіпажу-громадян Туреччини.
"Наші занепокоєння щодо цих ударів, що загрожують нашим інтересам у Чорному морі та регіональній безпеці внаслідок ескалації у російсько-українській війні, повідомлено органам влади обох країн. Забезпечення безпеки судноплавства для цивільних суден у Чорному морі залишається одним з ключових пріоритетів для нашої країни. Закликаємо усі відповідні сторони вжити заходів для деескалації напруги у регіоні", – зазначили в МЗС Туреччини.
Як писав раніше "Апостроф", у ніч на 22 червня російські безпілотники завдали ударів по цивільних торговельних суднах, які рухалися до українських портів. Внаслідок атаки на кораблі під прапором Панами виникла пожежа, в результаті якої загинув 58-річний член екіпажу, громадянин Єгипту. Ще вісім моряків змушені були рятуватися на плоту.