У ніч проти 23 червня українські підрозділи провели масштабну операцію, внаслідок якої було уражено понад 60 важливих об'єктів окупаційних військ. Основний удар припав на окупований Крим, де під вогонь потрапили військові бази, паливні склади та системи протиповітряної оборони ворога.

Про це повідомляє командувач СБС ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді, передає "Апостроф".

Деталі масштабної атаки

Як повідомив Роберт Бровді, ніч у Криму була "запальною". Серед уражених цілей на півострові:

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
  • три російські ракетоносії (ударні безпілотники "Оріон");

  • чотири системи ППО, зокрема пускова установка С-300, ЗРГК "Панцир-С1" та РЛС "Небо-У";

  • нафтобаза та нафторезевуари на Керченській ТЕЦ;

    Продовження після реклами
    РЕКЛАМА
  • газорозподільча станція поблизу Сімферополя;

  • електропідстанція "Західно-Кримська".

Крім того, українські військові відпрацювали по логістичних маршрутах та автоцистернах із паливом у Криму та інших тимчасово окупованих областях України. Зокрема, було завдано удару по полігону підготовки пілотів БпЛА у Донецькій області.

За словами Роберта Бровді, "різнобарв’я цілей" свідчить про системну роботу Сил оборони. Підсумовуючи нічні події, він заявив: 

"Москва ляже у Криму".

Як писав "Апостроф", вночі 23 червня окупований Крим та низка районів зазнали масованої атаки. У результаті ударів зафіксовано пожежі на об’єктах енергетичної та паливної інфраструктури, зокрема на електропідстанції в Радянському районі та нафтотерміналах у Керчі й порту "Кавказ". Через загрозу БПЛА рух Керченським мостом неодноразово перекривали. 

Пізніше в Криму зафіксували низку нових пожеж після нічної атаки. Зокрема, у Керчі вогонь охопив ТЕЦ у районі Аршинцево, а в Сімферополі палають склади торгової мережі.  

Після цього значна частина тимчасово окупованого Криму залишилася без електропостачання. Перебої з електрикою торкнулися кількох великих міст, через що в деяких населених пунктах зупинився громадський транспорт.

Завантаження...