Вранці 23 червня в окупованому Криму зафіксували низку нових пожеж після нічної атаки. Зокрема, у Керчі вогонь охопив ТЕЦ у районі Аршинцево, а в Сімферополі палають склади торгової мережі. 

Про це повідомляє моніторингова група "Кримський вітер", передає "Апостроф".

Раніше займання також виявили біля Джанкоя та на Арабатській стрілці.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Ситуація в Керчі та Сімферополі

Найбільша пожежа зафіксована на ТЕЦ у Керчі. За даними супутникової зйомки, вогонь перекинувся на резервуар, а довжина шлейфу диму сягнула 47 кілометрів. Раніше місцеві жителі повідомляли про прильоти у цьому районі.

 

 

Тим часом у Сімферополі спалахнули склади торгової мережі "Доброцен", розташовані поруч із однойменним торговельним центром. Очевидці публікують відео та фото пожежі, проте офіційної інформації про причини займання наразі немає.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
 

 

Наслідки атаки в інших районах

Моніторингова група також підтвердила нові осередки загорянь, виявлені завдяки супутникам:

  • Джанкой: пожежа в районі мосту через Північно-кримський канал поблизу села Ізумрудне. Раніше місцеві жителі повідомляли про вибухи та стрілянину в цьому районі.

  • Арабатська стрілка: зафіксовано пожежі в місцях дислокації російських військ. У мережі поширюються повідомлення про обстріли в Генічеській Гірці та Щасливцевому.

Загалом ситуація в Криму залишається напруженою після нічної серії ударів по інфраструктурних об'єктах.

Раніше ми повідомляли, що вночі 23 червня окупований Крим та низка районів зазнали масованої атаки. У результаті ударів зафіксовано пожежі на об’єктах енергетичної та паливної інфраструктури, зокрема на електропідстанції в Радянському районі та нафтотерміналах у Керчі й порту "Кавказ". Через загрозу БПЛА рух Керченським мостом неодноразово перекривали.

Завантаження...