Російські війська 25 червня атакували дроном автозаправку в Сумах, унаслідок чого постраждало четверо людей. У Глухівській громаді росіяни вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу.
Про це повідомляє ДСНС та начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
У Сумах унаслідок удару госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, у них неважкі ушкодження.
Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару. Їм надали допомогу без ушпиталення.
Рятувальники під час гасіння пожежі разів призупиняли роботи через загрозу повторних ударів.
За даними ОВА, за червень РФ атакувала АЗС області 13 разів. У разі ускладнення ситуації в ОВА мають напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад.
Водночас у Глухівській громаді рятувальники працювали на місці російської атаки БпЛА по складському приміщенню.
У цей момент окупанти вдарили поруч з пожежною автоцистерною. Увесь особовий склад встиг відійти в безпечне місце.
Нагадаємо, що у середу, 24 червня, російські війська здійснили чергову атаку на автозаправну станцію у Сумах. Цього разу ціллю стала АЗС у Зарічному районі міста.
Раніше того ж дня ворожий БпЛА атакував АЗС на околиці Сум. Постраждали троє людей. За попередньою інформацією, ушкодження не важкі.