У ніч на 24 червня підрозділи Сил безпілотних систем (СБС) провели успішну атаку на об’єкти енергетичної та військової інфраструктури на окупованих південних територіях. Зокрема, було виведено з ладу головну електропідстанцію в окупованому Севастополі, яка забезпечувала розподіл енергії від Балаклавської ТЕС.

Про це повідомляє командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді, передає "Апостроф".

Деталі атаки на інфраструктуру ворога

Як повідомив командувач СБС Роберт Бровді, удар по підстанції 330/220/110/35 кВ "Севастополь" був скоординований новоствореним Центром глибинного ураження. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС, ( ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”)", – написав він.

Загалом протягом ночі підрозділи СБС уразили 48 військових цілей на півдні.

"Протягом ночі 24 червня Птахи СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях", – уточнив Бровді.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Нагадаємо, у ніч на 24 червня окупований Крим атакували безпілотники, що спричинило масштабні перебої з електропостачанням та пожежі.

Завантаження...