У ніч на 22 червня в тимчасово окупованому Криму зафіксували серію вибухів та пожеж. Повідомляється про атаку безпілотників на Таврійську ТЕС поблизу Сімферополя, а також про влучання в будівлю прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську, після чого відбулася детонація боєприпасів.

Про це повідомляє моніторинговий канал "Кримський вітер", передає "Апостроф".

Атака на Таврійську ТЕС

Протягом ночі мешканці Сімферопольського району повідомляли про роботу ППО та численні вибухи в районі Таврійської ТЕС. За даними "Кримського вітру", після атаки 21 червня на об'єкті вже були зафіксовані пошкодження: 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Видно вигорілий резервуар і обгорілий, понівечений фасад будівлі, що примикає до бочки. Також у стіні головного корпусу є пробоїна від дрона". 

Під час нічних подій 22 червня мешканці знову фіксували прольоти безпілотників та спалахи на станції.

Пожежа в Армянську

Значних руйнувань зазнала будівля прикордонної служби ФСБ в Армянську, що розташована біля залізничного вокзалу. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"За даними супутникової зйомки моніторингова група "Кримського вітру" підтверджує пожежу в будівлі прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську", – йдеться у звіті. 

Очевидці повідомляють, що після удару в місті було чути детонацію, а в повітрі відчувався запах горілого.

 
 
 

 

Також супутники зафіксували пожежу поблизу пункту пропуску Армянськ (Каланчак) на адміністративному кордоні. Зазначається, що за 850 метрів від місця займання розташовані позиції російських військових – взводний опорний пункт.

 
 
 

 

Крім того, протягом ночі вибухи чули у Феодосії, де після інциденту зникло світло, а також повідомлялося про роботу ППО над Радянським районом.

Також ми повідомляли, що у ніч на 22 червня Москву та область атакували безпілотні літальні апарати. Місцеві жителі масово фіксували прольоти дронів у напрямку російської столиці, після чого у місті та регіоні почала працювати протиповітряна оборона. Інформація про наслідки наразі уточнюється. 

Завантаження...