У ніч на 22 червня в тимчасово окупованому Криму зафіксували серію вибухів та пожеж. Повідомляється про атаку безпілотників на Таврійську ТЕС поблизу Сімферополя, а також про влучання в будівлю прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську, після чого відбулася детонація боєприпасів.
Про це повідомляє моніторинговий канал "Кримський вітер", передає "Апостроф".
Атака на Таврійську ТЕС
Протягом ночі мешканці Сімферопольського району повідомляли про роботу ППО та численні вибухи в районі Таврійської ТЕС. За даними "Кримського вітру", після атаки 21 червня на об'єкті вже були зафіксовані пошкодження:
"Видно вигорілий резервуар і обгорілий, понівечений фасад будівлі, що примикає до бочки. Також у стіні головного корпусу є пробоїна від дрона".
Під час нічних подій 22 червня мешканці знову фіксували прольоти безпілотників та спалахи на станції.
Пожежа в Армянську
Значних руйнувань зазнала будівля прикордонної служби ФСБ в Армянську, що розташована біля залізничного вокзалу.
"За даними супутникової зйомки моніторингова група "Кримського вітру" підтверджує пожежу в будівлі прикордонної служби ФСБ РФ в Армянську", – йдеться у звіті.
Очевидці повідомляють, що після удару в місті було чути детонацію, а в повітрі відчувався запах горілого.
Також супутники зафіксували пожежу поблизу пункту пропуску Армянськ (Каланчак) на адміністративному кордоні. Зазначається, що за 850 метрів від місця займання розташовані позиції російських військових – взводний опорний пункт.
Крім того, протягом ночі вибухи чули у Феодосії, де після інциденту зникло світло, а також повідомлялося про роботу ППО над Радянським районом.
Також ми повідомляли, що у ніч на 22 червня Москву та область атакували безпілотні літальні апарати. Місцеві жителі масово фіксували прольоти дронів у напрямку російської столиці, після чого у місті та регіоні почала працювати протиповітряна оборона. Інформація про наслідки наразі уточнюється.