Унаслідок російського обстрілу Запоріжжя кількість травмованих мешканців збільшилася до 15 людей, серед яких є одна дитина.
Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Постраждалі громадяни продовжують звертатися за допомогою до медичних установ.
Водночас у Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) писали про 14 поранених осіб.
За інформацією очільника ОВА, серед травмованих є дев'ятирічний хлопчик. Його ушкодження характеризують як неважкі, тому після надання медиками первинної допомоги дитина перебуватиме на амбулаторному лікуванні вдома.
Наразі госпіталізовано чотирьох поранених жителів. Зокрема, у лікарні перебуває 45-річна жінка, стан якої фахівці оцінюють як тяжкий.
Усім громадянам, які зазнали травм, надають необхідну медичну допомогу.


Протягом дня в Запорізькій області неодноразово оголошували повітряні тривоги через загрозу застосування керованих авіаційних бомб, швидкісних ракет та ударних безпілотників.
"Апостроф" раніше показав кадри наслідків атаки росіян на Запоріжжя.
Перед цим було відомо про дев'ятьох постраждалих. Допомога медиків знадобилася жінкам від 21 до 86 років.