25 червня російська окупаційна армія десятки разів атакувала три райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією.
Про це розповів очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
"Двоє людей дістали поранень. Понад 40 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією", — йдеться у повідомленні.
Продовження після рекламиРЕКЛАМА
За його словами, на Нікопольщині під ударами опинилися Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Там росіяни пошкодили підприємство, об’єкти інфраструктури, ліцей, багатоповерхівку та авто. Поранення отримали двоє чоловіків віком 22 та 54 роки. Вони будуть лікуватися вдома.
У Синельниківському районі РФ обстріляла Дубовиківську та Васильківську громади, через що виникли пожежі.
У Криворізькому районі зафіксовано удари по Зеленодольській громаді.
Як розповідав "Апостроф", унаслідок атак РФ на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок були нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях.