У НЕК "Укренерго" після екстрених знеструмлень у столиці дали прогноз на п'ятницю, 26 червня, щодо можливості запровадження графіків відключення електричної енергії.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби енергокомпанії.

Як зазначається, завтра потреби у дії графіків відключень світла для населення та обмеження потужності для промисловості не очікується.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Водночас там закликали споживачів ощадливо використовувати ресурс, зокрема у вечірні години.

"Застосування заходів обмеження споживання не планується. Користування потужними електроприладами варто перенести на денний час — з 10:00 до 16:00. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у вечірні години — з 18:00 до 20:00", — йдеться у заяві Укренерго.

 

Знеструмлення після атак

Як заявили в Укренерго, внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок були нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Скрізь, де дозволяли безпекові умови, тривали аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики робили все можливе для якнайшвидшого повернення пошкодженого обладнання в роботу. 

Споживання електроенергії зросло: вранці 25 червня воно було на 3,7% вищим, ніж в цей час попереднього дня. Причиною змін є утримання спекотної погоди на всій території країни, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.

Як розповідав "Апостроф", 25 червня в Україні також не мали наміру застосовувати заходи щодо електроенергії. Однак внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів у частині районів Києва були застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів.

Завантаження...