Протягом останньої доби російська армія зазнала чергових суттєвих втрат на фронті. За даними українських військових, ворог втратив 1390 осіб особового складу, а також велику кількість техніки, зокрема понад 1800 безпілотників.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає "Апостроф".

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року до 23 червня 2026 року російські війська втратили 1 394 530 осіб.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Окрім живої сили, за минулу добу українські захисники знищили значну кількість російської техніки. Згідно зі звітом Генштабу, ворог втратив:

  • 1851 БПЛА оперативно-тактичного рівня;

  • 626 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн;

    Продовження після реклами
    РЕКЛАМА
  • 74 артилерійські системи;

  • 8 одиниць спеціальної техніки;

  • 7 бойових броньованих машин;

  • 7 наземних робототехнічних комплексів;

  • 1 реактивну систему залпового вогню.

Дані про загальні втрати ворога за весь час війни оновлюються, оскільки інтенсивні бойові дії тривають, зазначають у Генштабі.

Як повідомляв раніше "Апостроф", вночі 23 червня окупований Крим та низка районів зазнали масованої атаки безпілотників та ракет. У результаті ударів зафіксовано пожежі на об’єктах енергетичної та паливної інфраструктури, зокрема на електропідстанції в Радянському районі та нафтотерміналах у Керчі й порту "Кавказ". Через загрозу БПЛА рух Керченським мостом неодноразово перекривали.

Завантаження...