На Дніпропетровщині перед судом постануть двоє колишніх правоохоронців, яких звинувачують у катуванні чоловіка, щоб змусити його зізнатися у вчиненні злочину.

Про це повідомляє ДБР.

За даними слідства, у червні 2024 року правоохоронці прибули на виклик до одного з домоволодінь у Дніпровському районі області, де сталася бійка із застосуванням ножа.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Вони встановили, що власник будинку поранив іншого чоловіка та пояснював свої дії необхідною обороною.

Фігуранти вирішили силою домогтися від чоловіка зізнань у замаху на вбивство.

 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Вони одягнули на нього кайданки, повалили на землю та тривалий час били руками й ногами, вимагаючи підтвердити вигідну їм версію, - йдеться у повідомленні.

 

Через побиття чоловік отримав перелом ребра та тяжке ушкодження грудної клітки, яке становило загрозу для життя.

Після цього його доставили до відділку, де він під тиском дав необхідні правоохоронцям показання. Наступного дня його у важкому стані госпіталізували до реанімації.

Колишніх правоохоронців обвинувачують у катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень (ч. 3 ст. 127, ч. 1 ст. 121 КК України). Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

 

Нагадаємо, що на Одещині працівників ТЦК підозрюють у катуванні та сексуальному насильстві над військовозобов’язаними чоловіками.

Завантаження...