Сили оборони уразили мости на тимчасово окупованих Запоріжжі та Луганщині, склад та радіолокаційні станції російських військ.

Про це повідомляє Геншаб ЗСУ.

Російські війська використовували уражені мости для перекидання військ та підвезення боєприпасів.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Йдеться про автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень уточнюються.

Також у ніч на 25 червня Сили оборони успішно уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині та командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області.

Також уражено радіолокаційну станцію “Небо” і радіолокаційний комплекс “Скала-М” у районі Керчі на тимчасово окупованій території Криму.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Окрім цього Генштаб ЗСУ підтвердив удар по нафтобазі “Полтавська” у Краснодарському краї, що була задіяна у забезпеченні російських військ на окупованих територіях України. Там зафіксовано пожежу.

Нагадаємо, що військовослужбовці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали ударів по виробничих потужностях НПЗ «Башнафта-Новойл» та «Башнафта-Уфанафтохім» у місті Уфа (Башкортостан) та нафтобазі «Полтавська» у Краснодарському краї РФ.

Завантаження...