На Полтавщині через негоду сталося аварійне знеструмлення в одній з громад. Без світла - 600 абонентів.

Про це повідомив очільник ОВА Віталій Дяківнич.

 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

"Через складні погодні умови сталося аварійне відключення електроенергії у Гадяцькій громаді. За інформацією АТ «Полтаваобленерго», без світла залишилися близько 600 абонентів. Фахівці вже працюють над відновленням електропостачання", - повідомив він.

 

Як повідомляв "Апостроф", у неділю, 21 червня, росіяни атакували Рівненську область ударними безпілотниками типу "Шахед". Під удар потрапила енергетична інфраструктура. 

Продовження після реклами
РЕКЛАМА
 
Завантаження...