В оперативному штабі окупаційної влади Криму розглядають можливість дозволити перевезення паливно-мастильних матеріалів залізничними складами через Керченський міст.
Про це повідомляють агенти партизанського руху АТЕШ, які працюють в одній з адміністрацій РФ у Криму.
За інформацією агентів, причиною стали серйозні проблеми із паливним забезпеченням півострова.
"Показово, що раніше окупанти принципово уникали перевезень палива через Керченський міст. Після ударів по мосту в 2022, 2023 і 2025 роках, а також через отримані пошкодження та обмеження з експлуатації російська влада вважала такий варіант занадто небезпечним. ... По суті йдеться про спробу використовувати останній відносно надійний маршрут постачання після втрати значної частини можливостей поромної переправи та проблем на сухопутних шляхах доставки", - зазначають партизани.
Як повідомляв "Апостроф", вночі 24 червня тимчасово окупований півострів Крим зазнав серії атак безпілотників, які призвели до масштабних знеструмлень та пожеж на енергетичних і військових об'єктах. Найбільше постраждав Севастополь, де внаслідок ударів по головній електропідстанції місто залишилося без електропостачання.