Російські війська атакували виробничі об’єкти Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях, застосувавши балістичні ракети та ударні безпілотники. Внаслідок обстрілів зафіксовані пошкодження інфраструктури.
Про це повідомив голова правління Нафтогаз України Сергій Корецький.
За його словами, протягом останніх двох діб російські окупанти застосували щонайменше чотири балістичні ракети, частина з яких була оснащена касетними бойовими частинами, а також ударні дрони.
Під час однієї з атак пошкоджень зазнав вахтовий автобус, який перевозив працівників виробничого об’єкта. На щастя, серед людей постраждалих немає.
У компанії повідомили, що внаслідок обстрілів зафіксовані руйнування виробничої інфраструктури. Наразі триває оцінка масштабів пошкоджень та визначення обсягів відновлювальних робіт.
Це вже не перша атака на енергетичні об’єкти компанії. Раніше російські війська завдали ударів по автозаправних станціях у Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях, а також по об’єктах газовидобутку на Полтавщині.
Раніше ми писали, що світові ціни на нафту марки Brent знизилися до рівня, який фіксували до початку війни з Іраном. Впродовж доби з Ормузької протоки вивантажили щонайменше 20 млн барелів сирої нафти.