За минулу добу російські війська понад 60 разів обстріляли територію Сумської області. Внаслідок ворожих атак загинув один мирний житель, ще 14 людей зазнали поранень та стресових реакцій.

Про це повідомили у Сумській обласній військовій адміністрації.

За даними ОВА, жертвою удару безпілотника у Верхньосироватській громаді став 66-річний чоловік. Поранення отримали двоє чоловіків віком 35 та 39 років у Сумській громаді, 53-річна жінка у Кириківській громаді, а також п’ятеро жителів Тростянецької громади.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Крім того, ще шестеро мешканців Сумської, Миколаївської селищної, Кириківської, Тростянецької та Охтирської громад зазнали гострої реакції на стрес.

Загалом із ранку 26 червня до ранку 27 червня російська армія здійснила понад 60 обстрілів по 26 населених пунктах у 20 територіальних громадах області. Для атак окупанти використовували міномети, артилерію, FPV-дрони, ударні безпілотники та керовані авіаційні бомби.

Унаслідок обстрілів пошкоджені та зруйновані приватні будинки, багатоповерхівки, господарські споруди, адміністративні й нежитлові приміщення, автомобілі, об’єкти цивільної інфраструктури та приміщення церкви.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Також повідомляється, що за добу з прикордонних громад Сумської області евакуювали 34 людей.

Завантаження...