Росіяни тричі прицільно атакували локомотиви "Укрзалізниці" у Запоріжжі та на Сумщині, загинув помічник машиніста.
Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.
"Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах УЗ. Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині. Завчасно вдалось евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав, а третій приліт у Запоріжжі став трагедією - машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося", - зазначив він.
За словами Перцовського, всі деталі опрацьовуються.
Як повідомляв "Апостроф", ворог атакував лікарню у Херсоні, постраждали співробітники.