На території окупованого Криму найближчими днями очікуються можливі перебої з електропостачанням тривалістю від двох до п’яти годин.
Про це повідомив так званий "міністр палива та енергетики" Володимир Воронкін.
Він зазначив, що зараз планують збудувати додаткові лінії зв’язку та монтувати обладнання, необхідне для стабільної роботи енергосистеми. До відновлювальних робіт залучили понад 500 працівників.
Через перебої з електрикою вже зафіксовані проблеми з роботою світлофорів у Севастополі. Зокрема, ранку 25 червня в Криму та Севастополі діяли графіки відключень, запроваджені системним оператором для зниження навантаження на мережі.
Раніше командувач СБС ЗСУ Роберт Бровді повідомив, що в ніч на 26 червня ЗСУ завдали ударів по кількох електропідстанціях — серед них "НС-2" у Миколаївці, "Тасуново" в Ленінському районі та "Західно-Кримська" у Сакському районі.
У другій половині червня атаки по енергооб’єктах на півострові посилилися: горіли Таврійська ТЕС, Симферопольська та Камиш-Бурунська теплоцентралі, а також низка підстанцій.
Як розповідав "Апостроф", паливна криза охопила вже 84 російські регіони та захоплені українські території. До списку додалася Інгушетія, де закрилася частина АЗС "Роснафти", а мережа "Нарус" продає пальне лише за талонами.