Внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях.
Про це повідомляє "Укренерго".
Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.
"Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених абонентів", - зазначили в "Укренерго".
Як повідомлялося, росіяни атакували Україну балістичною ракетою Іскандер-М та 88 ударними БпЛА.