Укрпошта запустила поштомати ще у чотирьох обласних центрах України.

Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Поштомати запрацюють в Одесі, Вінниці, Хмельницькому та Миколаєві.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

За словами Смілянського, станом на сьогодні встановлено 277 поштоматів із 600 запланованих на першому етапі. Окрім зазначених  регіонів, вони вже працюють у Києві та області (122 відділення), Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому.

Очільник Укрпошти також анонсував встановлення поштоматів у Львові та Івано-Франківську.

Раніше ми повідомляли, що "Укрпошта" тимчасово призупиняє роботу пересувних відділень у Нікопольському районі.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

 

Завантаження...