У Сумській міській військовій адміністрації оприлюднили кадри з наслідками авіаударів російських окупантів по інфраструктурі міста 22 червня.

Про це повідомив начальник Сумської міської військової адміністрації Сергій Кривошеєнко.

За його даними, під обстріл потрапив Ковпаківський район. Армія РФ обстріляла місто шістьма керованими авіабомбами.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Тяжкі поранення отримав водій тролейбуса, що рухався без пасажирів. 60-річного постраждалого доставили до лікарні у тяжкому стані. 

 

Тролейбус було знищено внаслідок загорання від удару.

"Наслідки вечірнього обстрілу північної частини Сум керованими авіабомбами по міській інфраструктурі", — йдеться у дописі.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Пошкоджено будівлі кількох міських інфраструктурних обʼєктів.

 

За даними "Кордон. Медіа", на цю мить відомо, що водій у тролейбусі перебував на кінцевій зупинці, коли поблизу почали бити КАБами.

 

"Після 21 години ворог ударив авіабомбами по Сумській громаді. На цю мить відомо, що водієві 60 років. За його життя у ці хвилини боряться лікарі. Чоловік був за кермом тролейбуса біля епіцентру прильотів авіабомб", — йдеться у повідомленні.

 

Основний удар був спрямований на промислову інфраструктуру.

 

Як розповідав "Апостроф", у місті після обстрілів можливі перебої з електропостачанням, які пов’язані з наслідками удару.

Нагадаємо, російські військові почали атакувати керованими авіаційними бомбами Суми. 20 червня під обстріл потрапив житловий квартал. Раніше окупанти не мали можливості здійснювати авіаобстріли. За даними DeepState, російська окупаційна армія просунулась у Сумському регіоні.

Завантаження...