У військовій адміністрації Сумської області оцінили ситуацію із забезпечення пальним та роботи АЗС в умовах атак на паливну інфраструктуру.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ОВА у Telegram.

Там зазначили, що Росія продовжує цілеспрямовано бити по паливній інфраструктурі, намагаючись створити напругу серед населення, ускладнити роботу екстрених і комунальних служб та вплинути на логістику й стабільність життя в регіоні.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

Попри це, станом на 27 червня автозаправні станції в області працюють, пальне є у наявності. Керівникам громад доручили забезпечити контроль за потребами у пальному для критично важливих служб — комунальних, екстрених та інших. 

Також влада наголосила на необхідності завчасного планування ресурсів і поповнення резервів.

Операторам паливного ринку дали рекомендації щодо посилення безпеки на АЗС. Йдеться про фізичний захист об’єктів, встановлення антидронових сіток, облаштування укриттів для персоналу та чіткі алгоритми дій у разі загрози. Частину заходів уже реалізували, інші перебувають у процесі впровадження з урахуванням специфіки кожної станції.

Продовження після реклами
РЕКЛАМА

На випадок руйнування стаціонарних АЗС або відсутності альтернатив поруч влада розглядатиме резервні механізми забезпечення пальним. Їхнє розгортання опрацюють завчасно, щоб уникнути перебоїв у постачанні.

Жителів області закликали заправлятися у звичному режимі та дотримуватися правил безпеки під час загрози, виконуючи вказівки персоналу та відповідальних служб.

"Закликаємо жителів заправлятися у звичному режимі. Під час загрози дотримуйтеся правил безпеки та виконуйте вказівки персоналу і служб. Відповідальні служби, громади та оператори паливного ринку працюють у взаємодії. Ситуація постійно моніториться", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, зокрема, 24 червня російські війська здійснили кілька атак на автозаправні станції у Сумах. За даними керівника ОВА, близько 12:00 дня дрон-камікадзе типу "Герань-2" влучив по АЗС на околиці міста.

Завантаження...