Станом на 24 червня загальні втрати російської армії з початку повномасштабного вторгнення перевищили 1,39 мільйона осіб. Лише за минулу добу українські захисники вивели з ладу 1260 російських загарбників та знищили десятки одиниць ворожої техніки.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає "Апостроф".
За даними українського командування, окупаційні війська продовжують зазнавати суттєвих втрат у живій силі та озброєнні. У зведенні Генштабу зазначено:
"Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.06.26 орієнтовно склали близько 1 395 790 осіб".
Минулої доби підрозділи ЗСУ також знищили значну кількість ворожої техніки:
-
6 танків та 4 бойові броньовані машини;
Продовження після рекламиРЕКЛАМА -
60 артилерійських систем та 2 реактивні системи залпового вогню (РСЗВ);
-
3 засоби протиповітряної оборони;
-
1873 безпілотники оперативно-тактичного рівня;
-
7 наземних робототехнічних комплексів;
-
430 одиниць автомобільної техніки й автоцистерн;
-
4 одиниці спеціальної техніки.
У відомстві наголошують, що наведені цифри є орієнтовними, оскільки підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій: "Дані уточнюються".
Як повідомляв раніше "Апостроф", уночі 24 червня тимчасово окупований півострів Крим зазнав серії атак безпілотників, які призвели до масштабних знеструмлень та пожеж на енергетичних і військових об'єктах. Найбільше постраждав Севастополь, де внаслідок ударів по головній електропідстанції місто залишилося без електропостачання.
Також вранці 24 червня в Оренбурзькій області Росії сталося ураження промислового підприємства. Внаслідок атаки безпілотників на території Оренбурзького газопереробного заводу спалахнула пожежа, на місці події зафіксовано щонайменше три осередки займання. Окрім цього, місцеві жителі повідомляють про черговий удар по нафтопереробному заводу в місті Кстово Нижньогородської області.