Лайм

Чоловік витратив $100 тисяч, щоб перетворити свій DMC на машину з "Назад у майбутнє": фото

Шанувальники фільму збираються у черги, щоб зробити фото з легендарним авто

Великий шанувальник трилогії "Назад у майбутнє" витратив 80 тисяч фунтів стерлінгів ($105 тис.), щоб перетворити свій старенький DeLorian DMC-12 на легендарну машину кіногероїв.

Тепер на цьому автомобілі 37-річний Джеймс Нейпір привозить дітей до школи та на заняття з футболу, чим викликає у їхніх однолітків тотальний захват, пише LadBible. А часом не тільки у них, але й у інших батьків, адже ця машина - буквальна копія DeLorian Марті Макфлая.

Для створення копії батькові-креативщику знадобилося більше місяця. Як зізнається сьогодні Джеймс, родина обожнює їх DeLorian, ось тільки його дружина не надто хоче знати, скільки довелося чоловікові спустити на цю машину.

"Це дуже круто. Тато, мабуть, трохи божевільний, що зважився взятися за це", - посміялася його дочка Дейзі. При цьому дівчинка згадала, яке захоплення ця машина викликає у людей, коли вони бачать її на дорогах.

Старенький DeLorian DMC-12 Джейм купив у червні, витративши 55 тис. фунтів стерлінгів. Тоді ж він почав відновлювати її і перетворювати на ту саму машину часу з кіно: "Автомобіль цінний сам по собі, без будь-яких модифікацій. Ну і тоді мені довелося пошукати запчастини 30-40-річної давності", - згадав він.

За приблизними підрахунками чоловіка, щільна робота над автомобілем зайняла близько 1200 годин, тобто близько 50 днів. Сьогодні його DeLorian користується великою популярністю у соцмережах. Чоловік часто отримує листи шанувальників фільму з проханням покататися і зробити фото з легендарним авто.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime, щоб нічого не пропустити.

загрузка...
загрузка...

Новости партнеров

Loading...

Читайте також

Ім'я Меган Маркл перетворили в дієслово - якщо вас не цінують на роботі, можете просто меганмарклити

Іменем Меган Маркл назвали нове поняття. Меганмарклити - цінувати себе і своє психічне здоров'я

Пес завадив господині вилетіти до охопленого вірусом Уханя і, можливо, врятував їй життя

Збіг чи ні, та завдяки тварині жінка уникла карантину через коронавірус

загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...