РУС. | УКР.

Неділя, 24 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.24
Політика

Чемпіонат світу 2018

Прес-конференція Порошенка: фото, відео та головні тези

Війна, повернення Криму і Донбасу, корупція - головні питання до Порошенка

Війна, повернення Криму і Донбасу, корупція - головні питання до Порошенка Фото: Олександр Гончаров (Апостроф)

У середу, 28 лютого, президент України Петро Порошенко проводить велику прес-конференцію. Звістка про цю подію несподівано з'явилася напередодні на сайті глави держави.

Питань до президента накопичилося чимало і раніше в його Адміністрації не давали чіткої відповіді щодо дати наступної прес-конференції.

Варто зазначити, що Порошенко не часто балує увагою журналістів. Наприклад, попереднє спілкування з пресою відбувалося в травні 2017 року. Тоді від президента не було почуто відповіді на три важливі питання: коли закінчиться війна на Сході, коли Україна поверне під свій контроль окупований Донбас і які варіанти влада пропонує для переговорного процесу по поверненню Криму.

На прес-конференції Порошенко, зокрема, заявив, що досягнуто домовленості про повернення до кінця тижня з Російської Федерації ще двох українських заручників. Крім цього він заявив про свою 100% участб в майбутніх виборах і пообіцяв не допустити реваншу. Також Порошенко прокоментував свій скандальний відпочинок на Мальдівах, При цьому від багатьох питань президент ухилився.

Захід розпочався о 15:00 в музейному комплексі "Мистецький Арсенал". "Апостроф" проводив онлайн-трансляцію, збираючи головні тези прес-конференції і реакцію соцмереж.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Загадкова людина з Росії: чим вигідний Порошенку новий донецький губернатор

Петр Порошенко сменил власть в Донецкой области: Апостроф выяснял, почему военно-гражданскую администрацию возглавил Александр Куць

Безпека за версією Порошенка: Україну підтягнули до НАТО, але "забули" про важливі речі

Законопроект о нацбезопасности Украины: что приняла Верховная Рада 21 июня и какие важные правки не были проголосованы

Своя людина та питання з Росією: що стоїть за двома спірними рішеннями Порошенка

Петр Порошенко отметился двумя спорными назначениями – Павла Жебривского поставил аудитором НАБУ, а генерала Петра Литвина – отправил послом Украины в Армению

Новости партнеров

Загрузка...