РУС. | УКР.

Вівторок, 25 вересня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.76
Політика

Прес-конференція Порошенка: фото, відео та головні тези

Війна, повернення Криму і Донбасу, корупція - головні питання до Порошенка

Війна, повернення Криму і Донбасу, корупція - головні питання до Порошенка Фото: Олександр Гончаров (Апостроф)

У середу, 28 лютого, президент України Петро Порошенко проводить велику прес-конференцію. Звістка про цю подію несподівано з'явилася напередодні на сайті глави держави.

Питань до президента накопичилося чимало і раніше в його Адміністрації не давали чіткої відповіді щодо дати наступної прес-конференції.

Варто зазначити, що Порошенко не часто балує увагою журналістів. Наприклад, попереднє спілкування з пресою відбувалося в травні 2017 року. Тоді від президента не було почуто відповіді на три важливі питання: коли закінчиться війна на Сході, коли Україна поверне під свій контроль окупований Донбас і які варіанти влада пропонує для переговорного процесу по поверненню Криму.

На прес-конференції Порошенко, зокрема, заявив, що досягнуто домовленості про повернення до кінця тижня з Російської Федерації ще двох українських заручників. Крім цього він заявив про свою 100% участб в майбутніх виборах і пообіцяв не допустити реваншу. Також Порошенко прокоментував свій скандальний відпочинок на Мальдівах, При цьому від багатьох питань президент ухилився.

Захід розпочався о 15:00 в музейному комплексі "Мистецький Арсенал". "Апостроф" проводив онлайн-трансляцію, збираючи головні тези прес-конференції і реакцію соцмереж.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

Приборкання норовливих: союзники Порошенка в Раді прогнулися під тиском

Администрация Порошенко надавила на Народный фронт, чтобы те согласились голосовать за увеличение количества членов ЦИКа

Відданий друг президента: Луценко затіяв подвійну гру

С приближением выборов-2019 генпрокурор Юрий Луценко начинает искать новых союзников, не забывая публично поддерживать президента Петра Порошенко

Новости партнеров

Загрузка...