РУС. | УКР.

Середа, 19 грудня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
27.70
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Прес-конференція Порошенка: фото, відео та головні тези

Війна, повернення Криму і Донбасу, корупція - головні питання до Порошенка

Війна, повернення Криму і Донбасу, корупція - головні питання до Порошенка Фото: Олександр Гончаров (Апостроф)

У середу, 28 лютого, президент України Петро Порошенко проводить велику прес-конференцію. Звістка про цю подію несподівано з'явилася напередодні на сайті глави держави.

Питань до президента накопичилося чимало і раніше в його Адміністрації не давали чіткої відповіді щодо дати наступної прес-конференції.

Варто зазначити, що Порошенко не часто балує увагою журналістів. Наприклад, попереднє спілкування з пресою відбувалося в травні 2017 року. Тоді від президента не було почуто відповіді на три важливі питання: коли закінчиться війна на Сході, коли Україна поверне під свій контроль окупований Донбас і які варіанти влада пропонує для переговорного процесу по поверненню Криму.

На прес-конференції Порошенко, зокрема, заявив, що досягнуто домовленості про повернення до кінця тижня з Російської Федерації ще двох українських заручників. Крім цього він заявив про свою 100% участб в майбутніх виборах і пообіцяв не допустити реваншу. Також Порошенко прокоментував свій скандальний відпочинок на Мальдівах, При цьому від багатьох питань президент ухилився.

Захід розпочався о 15:00 в музейному комплексі "Мистецький Арсенал". "Апостроф" проводив онлайн-трансляцію, збираючи головні тези прес-конференції і реакцію соцмереж.

Новости партнеров

Загрузка...

Читайте також

"Поправка Лозового": чому правоохоронна система опинилася на межі колапсу

Поправка Лозового ограничивает сроки досудебного расследования, а это значит, что ряд резонансных уголовных дел так и не раскроют

Втікачі від Майдану: що залишилося від "сірого кардинала" Януковича в Україні

За почти пять лет после побега Виктора Януковича из Украины его близкие соратники потеряли власть. Не стали исключением и братья Клюевы, которые, впрочем, сохраняют здесь свое определенное влияние

Розірвання договору про дружбу з Росією викрило величезну провину влади - Борис Беспалий

Почему в условиях войны Украина продолжает торговать с Россией, и только сейчас решили разорвать договор о дружбе с агрессором, рассказал экс-нардеп Борис Беспалый

Новости партнеров

Загрузка...