Пʼятниця, 19 квітня

Олімпіада 2018: хроніка и результати 12 лютого

12 лютого в Пхьончхані розіграли 7 комплектів медалей

12 лютого в Пхьончхані розіграли 7 комплектів медалей Фото: ЕРА/UPG

У понеділок, 12 лютого, на Зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані спортсмени розіграли 7 комплектів медалей.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію п'ятого змагального дня Олімпіади.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 11 ЛЮТОГО

УКРАЇНА

У біатлоні наші хлопці і дівчата знову не порадували. Віта Семеренко і Анастасія Меркушина не змогли провести чисту гонку. У Віти 4 промахи, а у Насті - 5.

Ще гіршими були справи у наших хлопців - Дмитро Підручний, Сергій Семенов і Артем Прима настріляли в персьюті аж 15 штрафних кіл.

Дві українки стартували в санному спорті. Олена Шхумова після двох заїздів йде на 19-му місці. А ось Олена Стецьків посідає останнє 29-е місце.

ПЕРЕМОЖЦІ ДНЯ

Американка Джеймі Андерсон виграла другу поспіль Олімпіаду в слоупстайлі. Цього разу через негоду всі учасниці виконали всього по два заїзди. Чемпіонську спробу Джеймі виконала в першому виступі, яку ніхто з суперниць не зміг повторити.

У командному турнірі з фігурного катання впевнену перемогу здобули канадські фігуристи, взявши реванш у росіян за Сочі.

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр стала дворазовою олімпійською чемпіонкою, вигравши персьют. А в чоловічій гонці переслідування рівних не було Мартену Фуркаду. Але героєм дня назву не француза, а 20-річного шведа Себастьяна Самуельссона, який з 13-го місця піднявся на подіум, завоювавши "срібло". Такий же результат і у словачки Насті Кузьміної. Але від неї цього чекали, а "срібло" шведа стало повною несподіванкою. До сьогоднішнього успіху Себастьян ніколи не потрапляв навіть у топ-10 гонок на Кубку світу, а тут впевнено переграв на фініші німця Бенедикта Долля.

Легендарна нідерландська ковзанярка Ірен Вюст, яка після цього сезону має намір завершити кар'єру, стала п'ятикратної олімпійською чемпіонкою, завоювавши свою 10-у олімпійську медаль.

Канадський фрістайліст Мікаель Кінгсбері виграв змагання в могулі. Один із найбільш топових могулістів у вирішальному заїзді показав феноменальні трюки, які судді оцінили дуже високими балами.

У стрибках з трампліну серед жінок впевнену перемогу здобула норвежка Марен Лундбю.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Перше місце продовжує утримувати Німеччина. Німецькі атлети завоювали вже 4 медалі найвищої проби.

За кількістю медалей рівних немає Норвегії. У "вікінгів" вже 9 нагород. Правда, всього дві золотих.