Четвер, 25 квітня

Олімпіада 2018: хроніка і результати 18 лютого

18 лютого в Пхьончхані розіграно 6 комплектів медалей

18 лютого в Пхьончхані розіграно 6 комплектів медалей Фото: ЕРА/UPG

У неділю, 18 лютого, на Зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані розіграно 6 комплектів медалей.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію 11-го змагального дня Олімпіади.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 16 ЛЮТОГО

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 17 ЛЮТОГО

УКРАЇНА

Іван Ковбаснюк взяв участь в гігантському слаломі. За підсумками першого спуску наш гірськолижник посів 70-те місце з результатом 1:20.41 хв і 12 секундами відставання від лідера.

А ввечері за корейським часом щастя прийшло і на нашу вулицю. Фрістайліст Олександр Абраменко завоював золоту медаль в акробатиці і став першим українцем, який завоював медаль у фрістайлі на Зимових Олімпіадах.

ОЛІМПІАДА 2018: РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ 18 ЛЮТОГО

ПЕРЕМОЖЦІ ДНЯ

Австрійський гірськолижник Марсель Хіршер став дворазовим олімпійським чемпіоном Ігор в Пхьончхані, перемігши в гігантському слаломі. 28-річний Фіршер завоював вже третю олімпійську медаль і всі в різних видах гірськолижного спорту.

Норвезький фрістайліст Ойстейн Браатен завоював олімпійське "золото" в слоупстайлі. У першій спробі фіналу він отримав 95.00 балів. Другу і третю спроби він провалив, але цих балів йому вистачило для перемоги. Срібним призером став американець Нік Геппер, який чотири роки тому в Сочі був третім. Свій кращий результат Нік показав у третій спробі (93.60 балів). Бронзу завоював канадець Алекс Больє-Маршан (92.40 бала в другій спробі).

Чоловічу естафету 4х10 км виграли норвезькі лижники. "Срібло" у олімпійських атлетів з Росії, а "бронзу" завоювали французи.

МЕДАЛІ

Лідерство у таблиці медалей захопила Норвегія. Нащадки вікінгів завоювали 9 золотих нагород. Стільки ж у німців, але у них значно менше срібних медалей.

Україна з однією золотою медаллю ділить 15-те місце з Польщею.