Середа, 24 квітня

Хоффенхайм - Динамо - 4:2 Хроніка матчу

Німці та українці посперечалися за вихід до чвертьфіналу Юнацької Ліги УЄФА

Німці та українці посперечалися за вихід до чвертьфіналу Юнацької Ліги УЄФА Фото: fcdynamo.kiev.ua

В 1/8 фіналу юнацької Ліги УЄФА зіграли німецький "Хоффенхайм" і київське "Динамо". Зустріч відбулася в Зисхайме на стадіоні "Дітмар Хопп" і завершилася перемогою німців у серії пенальті - 4:2. В основний час команди голів не забивали.

"Апостроф" веде онлайн-трансляцію матчу "Хоффенхайм" - "Динамо".

Юнацька Ліга УЄФА: 1/8 фіналу

Хоффенхайм - Динамо - 0:0 (4:2 по пен.)

Хоффенхайм U-19: Кляйн, Нітцль, Богард, Валльквіст, Герліх, Амаде, Эльмкіс, Альберіко, Гешвілль, Тублук, Отто.

Динамо U-19: Моргун, Скорко, Попов, Біловар, Вівчаренко, Білошевский, Булеца, Надольський, Цітаішвілі, Шулянский, Супряга.

У груповому турнірі "Гоффенгайм" посів перше місце в групі F. У групі також виступав донецький "Шахтар", який набрав всього одне очко в матчах з німецьким клубом (1:1 і 1:2). Крім того, "Гоффенгайм" провів матчі з "Ліоном" (3:1 і 3:3) і "Манчестер Сіті" (5:2 і 1:2). "Динамо" пройшло по шляху чемпіонів, обігравши "Септемврі" (1:0 і 5:1), "Андерлехт" (1:1 і 2:1) і "Ювентус" (3:0).

Переможець пари "Гоффенгайм" - "Динамо" в чвертьфіналі зіграє з мадридським "Реалом".

36: Онлайн матч: Хоффенхайм - Динамо

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії