Вівторок, 23 квітня

Зоря - Динамо - 2:2 Відео і хроніка матчу

Зоря зберегла 3-очковий відрив від Динамо

У центральному матчі 6-го туру чемпіонату України луганська "Зоря" зіграла з київським "Динамо" в Запоріжжі. Зустріч закінчилася з рахунком 2:2.

Дивіться на "Апострофі" повне відео матчу зі "Славутич-Арени".

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА

6-й тур

ЗОРЯ Луганськ - ДИНАМО Київ - 2:2

Зоря: 30. Шевченко - 18. Тимчик, 20. Абу Ханна, 98. Чеберко, 14. Михайличенко, 21. Іванісеня, 10. Хомченовський, 7. Кочергін, 80. Юрченко (99. Арвеладзе, 90+1'), 11 . Будківський, 28. Громов (22. Кабаєв, 75')

Запасні: 1. Махарадзе, 6. Каменюка, 19. Луньов, 25. Білий, 77. Чайковський

Динамо: 71. Бойко - 6. Кадірі, 14. Де Пена (20. Караваєв, 73'), 15. Циганков (К), 16. Миколенко, 19. Гармаш (5. Сидорчук, 46'), 22. Родрігес, 26. Бурда, 29. Буяльський, 44. Кадар, 94. Кендзьора

Запасні: 1. Бущан, 8. Шепелєв, 9. Соль, 30. Шабанов, 41. Бесєдін

0:1 Жерсон Родрігес, 18' (Карлос Де Пена)
0:2 Карлос Де Пена, 36' (Віталій Буяльський)
1:2 Артем Громов, 42' (Богдан Михайличенко)
2:2 Джоель Абу Ханна, 82' (Владислав Кабаєв)

21:22. після шести турів Зоря ділить 2-3 місця з Десною, а Динамо ділить 5-6 рядки з Дніпром-1

90+3 хв. Фінальний свисток. Зоря була ближчою до перемоги, але Динамо кілька разів відверто виручив Бойко

90+1 хв. Арвеладзе вийшов замість Юрченка

82 хв. подача з кутового низом на ближню стійку. Кабаєв підняв м'яч у повітря, а Абу Ханна пробив ножицями в дальній кут - 2:2

75 хв. у Зорі замість Громова вийшов Кабаєв

73 хв. Караваєв вийшов замість Де Пени

69 хв. Циганков зі штрафного пробив у поперечину

67 хв. Абу Ханна попереджений. Німецький захисник сфолив проти Циганкова

54 хв. Владлен Юрченко попереджений за гру в центрі поля

50 хв. сфолив проти суперника Бурда, за що покараний жовтою карткою

46 хв. Олексій Михайличенко провів одну заміну в перерві: замість Гармаша вийшов Сидорчук

20:31. гру поновлено

45 + 2 хв. перерва

45 хв. в центрі поля грубо зіграв Михайличенко - жовта картка

42 хв. Михайличенко пробив з 20-ти метрів - Бойко відбив м'яч перед собою, а на добиванні зіграв Громов - 1:2

36 хв. Циганков перевів м'яч з правого флангу в центр, звідки Буяльський переадресував його наліво на Де Пену. Іспанець увірвався в штрафний і сильно пробив низом - 0:2

32 хв. Гармаш попереджений за спробу зірвати атаку господарів

18 хв. Де Пена виконав прекрасну подачу з лівого флангу, а Жерсон Родрігес пробив головою під поперечину - 0:1

19:30. матч почався

_______________________________________________________

У турнірній таблиці чемпіонату України команди розділяють лише три очки: "Зоря" займає 4-е місце і має в активі 10 очок, "Динамо" розташовується рядком нижче з 7 набраними очками і грою в запасі.

Це 47-й очний матч команд за роки незалежності України. Перевагу за особистими зустрічами зберігають кияни: на їхньому рахунку 32 перемоги при 10 нічиїх і 4 поразки.

У минулому сезоні "Динамо" і "Зоря" зіграли між собою 4 матчі. Кияни дві гри виграли, ще дві зустрічі завершилися внічию.

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії