Пʼятниця, 17 травня
  • НБУ:EUR 42.40

Англія - США - 0:0 "леви" однією ногою в 1/8 фіналу ЧС-2022

Віце-чемпіони Європи грають проти топ-команди Північної Америки

Віце-чемпіони Європи грають проти топ-команди Північної Америки Англія - США - 0:0 Фото: fifa.com

Збірна Англії після впевненої перемоги над Іраном у другому турі зіграла по нулям зі збірною США, яка у першому турі втратила перемогу над Уельсом.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

У нинішньому тисячолітті команди двічі перетиналися. На ЧС-2010 була нічия (1:1), а у товариському матчі чотири роки тому англійці розгромили США (3:0).

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Ель-Хаур. Стадіон "Ель-Байт"
Головний арбітр: Хесус Валенсуела (Венесуела)

Група B. 2 тур

АНГЛІЯ - США - 0:0

Англія: 1. Джордан Пікфорд - 12. Кіран Тріпп'єр, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 3. Люк Шоу - 22. Джуд Беллінгем, 4. Деклан Райс, 19. Мейсон Маунт - 17. Букайо Сака, 10. Рахім Стерлінг, 9. Харрі Кейн

Запасні: 23. Аарон Рамсдейл, 13. Нік Поуп - 2. Кайл Вокер, 18. Трент Александер-Арнольд, 15. Ерік Даєр, 21. Бен Вайт, 16. Конор Коуді, 26. Конор Галлахер, 8. Джордан Хендерсон, 14. Калвін Філліпс, 7. Джек Гріліш, 20. Філ Фоден, 11. Маркус Рашфорд, 24. Каллум Вілсон

США: 1. Метт Тернер - 2. Серджіньо Дест, 3. Вокер Циммерман, 13. Тім Рім, 5. Ентоні Робінсон - 8. Вестон Маккенні, 4. Тайлер Адамс, 6. Юнус Муса, 10. Крістіан Пулішич - 21. Тімоті Веа, 19. Хаджи Райт

Запасні: 25. Шон Джонсон, 12. Ітан Хорват, 26. Джозеф Скаллі, 20. Кемерон Картер-Вікерс, 22. Деандре Єдлін, 15. Аарон Лонг, 18. Шакіл Мур, 11. Бренден Ааронсон, 7. Джованні Рейна, 23. Келлін Акоста, 14. Лукас де ла Торре, 17. Крістіан Рольдан, 16. Джордан Морріс, 9. Хесус Феррейра, 24. Джошуа Сарджент

______________________________________________________________

23:02. завтра дивіться на Апострофі одразу три трансляції.

15:00 Польща – Саудівська Аравія

18:00 Франція – Данія

21:00 Аргентина – Мексика

22:52. нулі на користь "левів", яким у матчі з валлійцями можна навіть програвати з різницею у два м'ячі. А США тепер необхідно брати три очки в грі з Іраном, щоби гарантувати собі вихід в плей-офф. Інакше далі пройде Іран

90+5 хв. завершується гра

90+3 хв. сам пострадавший подає, а Кейн б'є головою - м'яч просвистів поруч з лівою стійкою. От і був шанс англійців

90+2 хв. збивають Гріліша на лівому фланзі атаки. Небезпечний стандарт у англійців

90 хв. ще чотири хвилини є у англійців та американців, щоби вирвати перемогу

89 хв. трибуни женуть американців вперед. Чергова атака завершилась неточним прострілом від Ааронсона

83 хв. ще дві заміни у складі Штатів: замість Веа вийшов Джованні Рейна, а Сарджент замінив Райта. Свіжа кров у лінію атаки

80 хв. дивимося на турнірні розклади. Американців і нічия сьогодні, в принципі, влаштовує. Навіть якщо вони програють Вельсу, різниця м'ячів у них зараз значно краща - +4 проти -2. Штатам же у третьому турі доведеться перемагати Іран

78 хв. ще одна заміна від Саутгейта: Маркус Рашфорд замість Сака

78 хв. ігрові корективи вносить і Грег Берлахтер. Замість Маккенні вийшов Бренден Ааронсон, а Сержиньо Деста міняє Шакіл Мур

70 хв. Гріліш увірвався у карний майданчик американців, розхитав трьох захисників, але на четвертого Джека не вистачило

69 хв. Саутгейт втомився дивитися на страждання своїх футболістів і провів кілька замін: Стерлінга змінив Гріліш, а Хендерсон вийшов замість Беллінгема

65 хв. і ще один кутовий. Американці просто бомбардують подачами карний майданчик англійців

63 хв. тиснуть американці, але поки що захист англійців діє надійно

61 хв. чергова гостра подача Пулішича - та знову американці виграють повітря

61 хв. гаряче було у карному майданчику англійців, та все завершилося ще одним корнером

60 хв. ще кутовий у Штатів

60 хв. Пулішич з кута подає на лінію воротарського майданчика - Макгвайр випереджає суперника і вибиває м'яч подалі від воріт

59 хв. Пулішич пробив здалеку у ближній кут - Пікфорд у стрибку відбив удар на кутовий

56 хв. справа дуже гостро прострілив Робінсон на Веа, але хтось з захисників "левів" випередив форварда США

49 хв. Муса отримав пас справа і пробив - заблокував захисник. Та м'яч відскочив до Маккенні - той пробив здалеку. Вище

46 хв. Хесус Валенсуела дає свисток про початок другого тайму

46 хв. у перерві без замін

22:02. повертаємося в Ель-Хаур, де за мить розпочнеться другий тайм

45+1 хв. перерва. Зустрінемося за 15 хвилин

45+1 хв. ще одна гостра атака англійців. Маунт з 20-ти метрів намагався поцілити і лівий нижній кут - Тернер потягнув удар

45 хв. рідкість на цьому Мундіалі. Венесуельський арбітр компенсував лише одну хвилину

45 хв. американцям вдалося добратися до воріт. Сака бив у дотик після ривка і прострільної передачі Шоу - запустив м'яч вище воріт

43 хв. Пулішич головою замикав подачу Деста справа - м'яч летить повз ворота

43 хв. Пулішич з корнера подав у центр карного майданчика - захисники виносять м'яч в аут

42 хв. швидка атака американців. Дест справа увірвався у карний майданчик і намагався закрутити м'яч у дальній кут. Рикошет від захисника і кутовий

41 хв. англійці навіть м'яч до воріт не можуть довести. Це вам не Іран)

34 хв. Штати поки що повністю переграють "родоначальників футболу"

33 хв. Пулішич б'є метрів з 15-ти з під-захисника - поперечина рятує англійців

29 хв. Муса потужно б'є здалеку - рикошет від захисника і м'яч летить в руки Пікфорду. А якби не рикошет - хто зна, хто зна

26 хв. повинні були забивати американці, але Маккенні відверто пробачив "левів". Вестон з 10-ти метрів замикав прострільну передачу справа. Пробив у дотик - м'яч просвистів над поперечиною

20 хв. Дест справа навішує м'яч у ворота, але Пікфорд не спить

17 хв. подачу справа головою замикає Райт - м'яч пройшов поруч з ближньої стійкою

14 хв. тиснуть англійці, але поки що американці виносять все, що летить у їхній карний майданчик

11 хв. корнер закінчився дальнім неточним ударом Макгвайра

10 хв. шанс у англійців. Кейн метрів з 10-ти пробивав, але Циммерман удар заблокував - буде кутовий

2 хв. гра почалася на зустрічних курсах. Команди швидко проходять центр поля

21:00. починаємо гру

20:57. а тепер гімн Штатів - американців сьогодні значно більше

20:55. слухаємо гімн Великої Британії. Судячи зі співу вболівальників, на трибунах чимало англійців

20:54. розпочинається офіційна церемонія початку матчу. Команди виходять на поле

20:53. тепер у Ірану, як і в англійців - 3 очки, у США і Вельсу - по одному

20:50. раніше Іран сенсаційно обіграв Уельс з рахунком 2:0, забивши два голи у компенсований до другого тайму час

20:48. сьогоднішній ігровий день закінчується цікавим матчем, в якому може визначитися перший учасник 1/8 фіналу. Якщо англійці переможуть, то достроково вийдуть у плей-офф

14:14. після кількаденної вимушеної перерви, пов'язаної з технічними можливостями, "Апостроф" продовжує вести трансляції матчів чемпіонату світу з футболу, які проходять на полях Катару

14:14. Доброго дня, ми з України!

В Англії відбувся матч Тоттенхем Хотспур - Манчестер Сіті, який має важливе значення у чемпіонських перегонах