• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

Франція - Данія - 2:1 чемпіони вже у 1/8 фіналу

Чемпіони світу достроково вийшли у плей-офф

Чемпіони світу достроково вийшли у плей-офф Мбаппе виводить Францію до 1/8 фіналу Фото: facebook.com

Чинні чемпіони світу французи першими серед учасників Мундіалю вийшли до 1/8 фіналу завдяки перемозі над Данією.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Дохи.

Обидва м'ячі у французів забив Кіліан Мбаппе. За данців відзначився Крістенсен.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Нагадаємо, у першому турі Франція розгромила Австралію, а датчани зіграли по нулях з Тунісом.

Французи та данці раніше перетиналися 18 разів. На сьогоднішній день паритет - по 8 перемог та 2 нічиїх. Цього року датчани двічі обіграли французів у Лізі націй – 2:0 удома та 2:1 на виїзді.

На чемпіонатах світу раніше команди зіграли три матчі між собою. І тут теж паритет - 1 - 1 - 1.

Ось тільки в різниці м'ячів у датчан майже подвійна перевага - 41 гол проти 21. Цю дивовижну різницю данці зробили далекого 1908 року, коли на Олімпіаді в Лондоні обіграли французів спочатку 9:0, а потім 17:1.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

Група D. 2 тур

Доха. "Стедіум 974"
Головний арбітр: Шимон Марциняк (Польща)

ФРАНЦІЯ - ДАНІЯ - 2:1

1:0 Кіліан Мбаппе, 61'
1:1 Андреас Крістенсен, 68'
2:1 Кіліан Мбаппе, 86'

Франція: 1. Уго Льоріс - 5. Жюль Кунде, 4. Рафаель Варан, 18. Деотшанкюль Юпамекано, 22. Тео Ернандес - 8. Орельєн Тчуамені, 14. Адріен Рабьо - 11. Усман Дембеле, 7. Антуан Грізманн, 10. Кіліан Мбаппе, 9. Олів'є Жиру

Данія: 1. Каспер Шмейхель - 2. Йоакім Андерсен, 6. Андреас Крістенсен, 3. Віктор Нельссон, 13. Расмус Крістенсен, 5. Йоакім Мехле - 23. П'єр-Еміль Хейб'єрг, 10. Крістіан Еріксен, 25. Єспер Ліндстрем, 14. Міккель Дамсгор - 21. Андреас Корнеліус

______________________________________________________________

19:58. а ми ж перебираємося до Лусаїлу, де відбудеться суперматч Аргентина - Мексика

19:57. у заключному турі фактично невмотивовані французи зіграють з Тунісом, а данців чекає гра проти Австралії, в якій і визначиться друга команда, яка вийде у плей-офф

90+7 хв. ВСЕ! Франція першою серед учасників Мундіалю виходить у 1/8 фіналу

90+7 хв. удар відчаю у виконанні Мехле - запустив м'яч глядачам

90+5 хв. французи спокійно контролюють м'яч і не дають данцям провести бодай атаку

90+3 хв. замість Грізманна вийшов Фофана у французів. У данців Крістенсена змінив Бах

90+1 хв. всього 6 хвилин компенсував Марциняк до другого тайму

90+1 хв. Мбаппе зарядив зльоту з лінії карного майданчика - Каспер Шмейхель піймав м'яч

86 хв. офсайду немає, бо Крістенсен був на якісь сантиметри ближче до воріт за Кіліана

86 хв. Грізманн справа виконав подачу точнісінько на Мбаппе, а Кіліан з метра бедром вніс м'яч у сітку

86 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мбаппе

85 хв. Крістіан Норгаард вийшов замість Ліндстрема

84 хв. Хейб'єрг пробив здалеку - повз ворота

81 хв. справа Дольберг поклав м'яч в ногу Брайтвайта. Мартін пробив у дотик - м'яч просвистів поруч з правою стійкою

80 хв. уххх! Такий шедевр міг вийти. Подача зліва і Рабьо пробив ножицями - м'яч просвистів над поперечиною

79 хв. і знову після удару головою Кюнде м'яч від захисника полетів на кутовий

78 хв. Кюнде головою в падінні замикав подачу з кутового - рикошет і кутовий

78 хв. Рабьо справа намагався прострілити на Мбаппе - захисник м'яч заблокував

75 хв. і подвійна заміна у французів: Варан і Дембеле йдуть з поля - замість них вийшли Конате і Кінгслі Коман

73 хв. Каспер Дольберг вийшов замість Дамсгора

73 хв. Льоріс!!! Рятує французів після удару Ліндстрема в дотик з десяти метрів. Міг Брайтвайт добити, але не зміг як слід обробити м'яч

68 хв. Еріксен справа гостро подав з кутового на ближню стійку, Андерсен скинув далі, а Крістенсен з шести метрів головою вколотив м'яч у сітку. Льоріс не мав шансів зреагувати

68 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Крістенсен

67 хв. гаряче було у карному майданчику французів - Брайтвайт вже збирався забивати, але Варан зняв м'яч з ноги нападника

62 хв. і перша заміна від Дешама: замість Олів'є Жиру вийшов Маркус Тюрам. Так, так - це син легендарного захисника Ліліана Тюрама

61 хв. таки забивають французи. Мбаппе зіграв у стіночку з Ернандесом і ударом в дотик пробив повз Шмейхеля

61 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мбаппе

60 хв. Тчуамені з центру поля закинув м'яч за спини захисникам на Грізманна. Антуан прийняв м'яч на груди і пробив зльоту - вище

57 хв. Мбаппе зробив гросмейстерський ривок з центру поля, увірвався в карний майданчик і з лівої ноги потужно пробив у ближню дев'ятку - Шмейхель відбив удар

55 хв. другий кутовий у данців. Знову справа. Подає Еріксен в глубину карного майданчика, французи м'яч виносять

54 хв. Шмейхель! Вчасно вискочив з воріт і випередив Мбаппе, що летів на м'яч

53 хв. Дешам думає над тим, щоб вносити корективи у гру

51 хв. подача на Крістенсена, той скинув м'яча у воротарський майданчик, де на виході зіграв Льоріс

51 хв. корнер у данців справа. Еріксен подає

50 хв. Мбаппе зліва вирізав подачу на Дембеле, а той не зміг приборкати м'яч

48 хв. зліва Еріксен гостро подав на Брейтвейта, але той не дотягнувся до м'яча

46 хв. почався другий тайм

46 хв. у перерві одна заміна у данців - замість Корнеліуса вийшов Мартін Брейтвейт, форвард "Барселони", що на правах оренди грає за "Еспаньол"

19:03. повертаємося на "Стедіум 974", де за мить розпочнеться другий тайм

45+3 хв. перерва

45+2 хв. Мбаппе наважився на дальній удар і - ледь не покалічив Жиру. Той на всіх парах мчав у карний майданчик данців і його "підбив" Кіліан

45 хв. три хвилини додав Марциняк до першого тайму

43 хв. за удар по нозі Нельссона попереджений Кюнде. Польський арбітр не вагаючись дістав з кишені жовту картку

42 хв. дуже жвава гра, з великою кількістю ударів. Бракує лише голів

40 хв. Дембеле справа виклав м'яч під удар Мбаппе - Кіліан з району 11-метрової позначки зарядив м'яч на трибуну

37 хв. Жиру головою замикав подачу Грізманна зліва - м'яч летить повз ворота

36 хв. контратака данців - Корнеліус втік від захисника і потужно пробив з 15-ти метрів - м'яч просвистів поруч зі стійкою

33 хв. Грізманн б'є з гострого кута зліва у ближній кут - Шмейхель ногою відбив м'яч

30 хв. дещо заспокоїлась гра

23 хв. в центрі поля Корнеліус наступив на ногу Жиру після того, як Тчуамені грубо штовхнув Хейб'єрга. На фол проти данця арбітр не зреагував, а от форварду данців заспокійливе виписав

21 хв. французи вирішили розіграти стандарт. Грізманн віддав направо Дембеле, а той вирізав на голову Рабьо. Адріан направляв м'яч у дальній кут - Шмейхель робить сейв в ефектному стрибку, відбивши м'яч в сторону

19 хв. Крістенсен ціною жовтої картки зупиняє прорив Мбаппе. Якби не ще два захисники, які бігли поруч, була б у данців вже червона

17 хв. французи атакують все гостріше

13 хв. після подачі з кутового Варан головою зрізав м'яч на дальню стійку, де чатував Жиру, але хтось з захисників врятував данців, зігравши на перехопленні

13 хв. Грізманн зі штрафного зліва подає в центр карного майданчика - Корнеліус головою вибиває м'яч на корнер

11 хв. гостра подача на ворота французів справа - Льоріс ловить м'яч

11 хв. і таке буває. Після зрізки від французького захисника м'яч летів на кутовий, але вдарився об кутовий прапорець і залишився в полі

10 хв. чудова нагода була у Жиру. Рабьо головою скинув під удар Олів'є, але той махнув ногою повз м'яч

8 хв. на високих швидкостях діють обидві команди. Данці гостріші. Кілька разів вже добиралися до воріт

6 хв. перший удар у французів. Дембеле намагався пробити здалеку - його удар заблокували захисники

3 хв. штрафний у данців зліва. Висока подача в центр карного майданчика - повітря виграють французи

1 хв. французи сьогодні грають у традиційних кольорах - сині футболки, білі труси. Данці - білі футболки, червоні труси

18:00. зворотній відлік трибун - і гра починається

17:57. гімн Данії

17:56. "Марсельєза" - співає ледь не весь стадіон

17:54. команди виходять на поле. І за мить будемо слухати національні гімни

17:09. менше години до початку гри. До слова, якщо сьогодні Франція переможе, то достроково вийде з групи

12:33. а от і друга гра, в якій данці перемогли з рахунком 2:0

12:31. але найцікавіше - як данці французів у Лізі націй перемагали. Ось перша гра

12:28. а от данці з Тунісом, хоч і мали гольові моменти, та забити не змогли

12:26. нагадаємо, Франція розгромила австралійців з рахунком 4:1, пропустивши першою. При чому, забити французи могли вдвічі більше. Втім - дивіться самі

00:31. сьогодні на чемпіонаті світу перше європейське протистояння. Матч збірних Франції та Данії

00:31. Доброї ночі, ми з України!