Понеділок, 6 травня

Японія та Іспанія у плей-офф ЧС-2022, Німеччина та Коста-Ріка їдуть додому

Німеччина ганьбиться на другому чемпіонаті світу поспіль

Німеччина ганьбиться на другому чемпіонаті світу поспіль Німці другий Мундіаль поспіль не можуть вийти з групи Фото: fifa.com

Збірні Японії та Іспанії вийшли до плей-офф чемпіонату світу у групі Е. Німеччина та Коста-Ріка їдуть додому.

У третьому турі Японія сенсаційно обіграла Іспанію. А Німеччина у феєричному матчі перемогла Коста-Ріку.

"Апостроф" вів онлайн марафон із Катару.

Читайте: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

У 1/8 фіналу Японія зіграє з Хорватією, а на Іспанію чекає битва з Марокко.

2:1 Ао Танака, 51'

Японія: 21. Шуічі Гонда - 5. Сего Танігуті, 4. Майя Йосіда, 5. Юто Нагатомо, 3. Коу Ітакура - 4. Ао Танака, 5. Хідемаса Моріта, 14. Такефуса Кубо, 15. Даїті Камада - 38. Дайдзен Маеда, 39. Дзюня Іто

Іспанія: 25. Унай Сімон - 28. Алехандро Бальде, 30. Пау Торрес, 14. Сезар Аспілікуетта, 5. Серхiо Бускетс - 30. Гаві, 16. Родріго Ернандес, 21. Дані Ольмо - 26. Альваро Мората, 26. Педрі, 12. Ніколас Вільямс

2:4 Ніклас Фюллькруг, 89'

Коста-Ріка: 1. Кейлор Навас - 37. Кейшер Фуллер, 4. Хуан Пабло Варгас, 19. Кендалл Уостон, 6. Оскар Дуарте - 20. Брендон Агуйлера, 17. Єльцин Техеда, 5. Сельсо Борхес, 8. Брайан Ов'єдо - 12. Жоель Кемпбелл, 11. Йохан Венегас

Німеччина: 1. Мануель Нойєр - 22. Давид Раум, 18. Йозуа Кімміх, 2. Антоніо Рюдігер, 15. Ніклас Зюле - 21. Ілкай Гюндоган, 19. Лерой Сане, 42. Джамал Мусіала, 14. Леон Горецка, 47. Серж Гнабрі - 13. Томас Мюллер

______________________________________________________________

23:22. у 1/8 фіналу Японія зіграє з Хорватією, а на Іспанію чекає гра з Марокко

90+10 хв. завершилась гра Коста-Рика - Німеччина. Обидві команди після третього туру їдуть додому

90+7 хв. ВСЕ. Японія виграла групу, Іспанія друга

90+5 хв. ше один шанс для німців - гол іспанців. Але тиск на ворота Гонди нічого не дає

90 хв. 10 хвилин компенсовано у грі німців і 7 у матчі іспанців. Бундестім має 10 хвилин, щоби забити 5 голів і обійти іспанців))

89 хв. два моменти у іспанців. Але удари Асенсіо і Ольмо потягнув Гонда

89 хв. таки зараховано гол. Не було офсайду, як показав VAR

89 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ніколас Фюллькруг

89 хв. німці забивають четвертий гол. Але з офсайду

86 хв. у японців заміна. Ватару Ендо замість Танаки

86 хв. німці продовжують атакувати. Але 6 голів за час, що залишився до кінця гри, вони не заб'ють

85 хв. Хаверц вискочив з-за спин захисників, відгукнувшись на прострільну передачу Гнабрі

85 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Кай Хаверц

84 хв. цікаво, що якщо німці заб'ють, то перемога не виведе їх у плей-офф, а от перемога костариканців опустить на третє місце Іспанію

78 хв. японці всією командою в обороні і у іспанців нічого не виходить біля воріт Гонди. А от німці і костариканці грають у відкритий футбол - атака на атаку. Нічия то не рятує ні першу, ні другу команди

77 хв. попереджений костариканець Оскар Дуарте

76 хв. німці могли виходити вперед. Але Фюллькруг не забиває з метра після прострільної передачі Кімміха

74 хв. костариканці освіжають атаку: Фуллера і Венегаса міняють Джевісон Беннетт і Рональд Маттаріта

73 хв. зрівнюють німці

73 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Кай Хаверц

70 хв. фантастика! Коста-Ріка забиває другий і виходить вперед

70 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Хуан Варгас

68 хв. і у японців заміна. Такехіро Томеясу вийшов замість Камади

68 хв. ще дві заміни у іспанців. Ансу Фаті і Хорді Альба вийшли замість Бальде і Гаві

66 хв. подвійна заміна у німців. Томас Мюллер і Давід Раум йдуть з поля, виходять Маріо Гьотце і Кай Хаверц

65 хв. а от іспанці, схоже, в шоці. Не клеїться гра у підопічних Луїса Енріке

63 хв. після пропущеного м'яча німці побігли вперед. Удари Мусіали, Мюллера, Рюдігера. Двічі відбиває Навас, а захисник б'є повз ворота

62 хв. Маеду міняє Такума Асано - заміна у японців

60 хв. турнірна таблиця станом на цю хвилину виглядає так

58 хв. якісь дива творяться. Тепер вже й костариканці забивать. Ситуація в групі міняється з ніг на голову

57 хв. реагує Луїс Енріке двома замінами: Ферран Торрес і Марко Асенсіо вийшли замість Вільямса і Морати

58 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Єльцин Техеда

55 хв. у німців Фюллькруг вийшов замість Гюндогана

51 хв. японці наче перетворилися з попелюшки на прекрасну фею

51 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ао Танака

52 хв. костариканців як підмінили. Протягом хвилини непогано пробивали Фуллер і Техеда. Обидва рази повз ворота, але вже хоч щось. У першому таймі у Коста-Рики було нуль ударів

48 хв. Доан, що з'явився на полі по перерві, класним ударом з-за меж карного майданчика зрівнює рахунок

48 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ріцу Доан

46 хв. у японців Ріцу Доан і Каору Мітома міняють Кубо і Нагатомо. У іспанців Дані Карвахаль вийшов замість Аспілікуети

46 хв. у німців пішов Горецка, вийшов Лукас Клостерманн. У костариканців замість Агілери вийшов Юстін Салас

46 хв. у всіх чотирьох командах у перерві відбулися заміни. Про які трохи згодом. А зараз...

45+2 хв. майже одночасно завершуються перші тайми. Поки що європейські команди впевнено виграють свої матчі. І нехай рахунки не вводять в оману. У Коста-Ріки і Японії моментів біля воріт Нойєра і Сімона не було

45 хв. японці вирішили - хоч чимось треба відмітитись. Три з чотирьох захисників на картках

45 хв. жовта ще й Йосіді

44 хв. попереджений Танігуті

41 хв. костариканці поки не спромоглись провести хоча б атаку. Нуль ударів. Як вони японців то обіграли - дивина

40 хв. Гнабрі хотів забити Навасу з нульового кута, але схибив

39 хв. грубо Ітакура зіграв проти суперника в центрі поля - жовта японцю

36 хв. оце подія. Японці дійшли до воріт Сімона. Камада пробив - повз ворота

33 хв. німці бомбардують карний майданчик костариканців кутовими - але все безрезультатно

32 хв. іспанці провели кілька атак і знову в спячку. Але і японці нічогісінько зробити на половині поля іспанців не можуть

30 хв. Навас рятує костариканців після удару Гнабрі в кут - чудовий сейв робить екс-голкіпер ПСЖ і "Реала"

26 хв. японців та костариканців поки й не видно в атаці. А обом командам треба забивати

24 хв. Мората міг забивати вдруге, але його удар потягнув Гонда. У наступній атаці Ольмо опинився на вістрі, та пробив повз ворота

20 хв. німці продовжують тиск на ворота Кейлора Наваса, а ось іспанці катають м'яч

15 хв. за таких рахунків обидві європейські збірні виходять з групи

12 хв. забивають і іспанці

12 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Альваро Мората

10 хв. німці відкривають рахунок

10 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Серж Гнабрі

9 хв. небезпечно б'є Мората головою після розіграшу кутового - м'яч летить повз ворота

8 хв. японці та іспанці обмінялися неточними ударами. Спершу Серхіо, а потім Іто

21:00. розпочались обидві гри

20:56. лічені хвилини до початку зустрічей. Слухаємо національні гімни

20:26. переможець квартету зіграє з Хорватією, а команда, яка посяде друге місце, вийде на Марокко

18:31. сьогодні ми ведемо онлайн марафон матчів третього туру у квартеті Е

18:31. Доброго вечора!

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів