Неділя, 28 квітня

Шахтар - Барселона - 1:0 українська сенсація у Лізі чемпіонів

У Гамбурзі "Шахтар" переміг лідера групи H

У Гамбурзі "Шахтар" переміг лідера групи H Шахтар обіграв Барселону у Лізі чемпіонів Фото: uefa.com

У четвертому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" переміг каталонську "Барселону".

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію із Гамбурга.

Долю зустрічі вирішив гол Данила Сікана на 40-й хвилині матчу. У другому таймі швидше "Шахтар" був ближчим до другого голу, ніж "Барселона" до першого.

Взагалі у першому таймі "Шахтар" мав кілька гольових моментів біля воріт тер Штегена, тоді як "Барса" перший удар по воротах Різника виконала у середині другого тайму.

Нагадаємо, два тижні тому "Шахтар" поступився у Барселоні з рахунком 1:2.

У турнірній таблиці групи H "Барселона" все ще лідирує із 9 очками. У "Порту" та "Шахтаря" - по 6 очок, а бельгійський "Антверпен" очками ще не розжився.

За три тижні "Шахтар" зіграє у Гамбурзі з "Антверпеном".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група H, 4 тур

Гамбурґ. "Фолькспаркштадіон"
Головний арбітр: Ірфан Пельто (Боснія та Герцеговина)

ШАХТАР - БАРСЕЛОНА - 1:0

1:0 Данило Сікан, 40' (Георгій Гочолеїшвілі)

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 22. Микола Матвієнко, 44. Ярослав Ракицький, 5. Валерій Бондар, 13. Георгій Гочолеїшвілі - 6. Тарас Степаненко (к) - 39. Невертон, 10. Георгій Судаков, 8. Дмитро Криськів, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

Барселона: 1. Марк-Андре тер Штеген (к) - 17. Маркос Алонсо, 15. Андреас Крістенсен, 4. Рональд Араухо, 2. Жоау Канселу - 6. Гаві, 18. Оріоль Ромеу, 22. Ілкай Гюндоган - 7. Ферран Торрес, 9. Роберт Левандовскі, 11. Рафінья

_______________________________________________________________

21:43. на сьогодні все!

21:42. за три тижні "Шахтар" зіграє з "Антверпеном" тут же, у Гамбурзі

90+9 хв. ВСЕ! ПЕРЕМОГА ШАХТАРЯ НАД ФАВОРИТОМ ГРУПИ H

90+8 хв. замість Невертона вийшов Мар'ян Швед

90+7 хв. жовта Невертону - за затягування часу

90+7 хв. Зубков б'є здалеку - повз ворота

90+6 хв. не встиг Келсі вчасно віддати пас на Судакова - а міг бути футбольний буліт з центру поля

90+4 хв. Ракицький коліном блокує удар Левандовскі головою. Хоча м'яч там летів не у ворота, та Ярослав не став ризикувати

90+3 хв. "гірники" технічно відсовують гру подалі від воріт

90+2 хв. до другого тайму боснієць додав 7 хвилин

90+1 хв. Келсі з Невертоном не вистачило трішечки, щоб втекти два в нуль

90 хв. Гочолеїшвілі віддавав пас на хід Невертону, але бразильця випередив Араухо, врятувавши "Барсу" від неприємностей

87 хв. еххх. В момент передачі майже в центрі поля бразилець був у невеличкому офсайді. VAR підтверджує - голу немає

87 хв. Невертон робить ривок у карний майданчик, прибирає на замаху Кансело і класним обвідним ударом відправляє м'яч у сітку.

84 хв. Зубков класно віддавав на Келсі - але Канселу добре зіграв у підкаті і вибив м'яча з-під ніг форварда

83 хв. каталонці все катали м'яч туди сюди - поки його не втратили

81 хв. і заключна заміна у "Барси": один з героїв матчу в Барселоні Фермін Лопес міняє Гаві

81 хв. Ямаль справа виконує подачу точнісінько в руки Різнику

78 хв. ойййй! Як же так. "Шахтар" великими силами пішов у контратаку, яку неточним пасом змарнував Зубков

77 хв. Різник кулаком вибиває м'яч після гострої подачі Фелікса

76 хв. кілька хвилин осади воріт нічого каталонцям не дали. Єдине, на що спромоглися - подача справа в руки Різнику

75 хв. "Барса" повним складом в атаці

74 хв. ще й Гочолеїшвілі отримав болісний удар у груди від суперника. Але грузин може продовжити гру

72 хв. замість травмованого Степаненка вийшов Єгор Назарина

71 хв. Степаненко тримається за праву ногу і не може продовжити гру

69 хв. гостро прострілював справа Жоау Фелікс - Судаков, зігравши на місці центрбека, виносить м'яч

69 хв. Гаві з кутового подає у руки Різнику

68 хв. Зубков вивів Невертона на ворота. Бразилець вирішив бити на силу - і схибив

67 хв. Ямаль небезпечно пробив головою, але навіть якщо б забив, не зарахували б, бо порушив правила юніор "Барси" проти Матвієнка

65 хв. небезпечний штрафний у "гірників" справа. Судаков гостро подає на ближню стійку - захисники м'яч виносять

62 хв. замість Сікана вийшов Кевін Келсі

61 хв. не дали Левандовскі пробити з кількох метрів, а Гаві головою пробив у руки Різнику. Це перший удар каталонців у площину

60 хв. отже, чотири заміни у "Барси": замість Рафіньї, Маркоса Алонсо, Феррана Торреса і Оріоля Ромеу вийшли Ламін Ямаль, Алехандро Бальде, Жоау Фелікс і Педрі

59 хв. Левандовскі пробити не дали захисники, а Ферран Торрес коряво пробив десь до кутового прапорця

59 хв. одразу чотири заміни готує Хаві

58 хв. дальній удар Невертона - неточно

57 хв. Зубков вивів Сікана сам на сам, а той з гострого кута вирішив пробити і потрапив у ногу тер Штегену. А міг котити на Судакова

51 хв. дальній удар низом від Рафіньї - неточно

48 хв. Гочолеїшвілі продавив захисника і сильно пробив з гострого кута - тер Штеген рятує

47 хв. Ферран Торрес метрів з 20-ти запустив м'яч на трибуну

46 хв. Хаві замін поки не робить

20:48. починається тайм другий

20:35. зараз у перерві Хаві має що сказати своїм футболістам. А "Шахтарю" побажаємо у другому таймі подвоїти перевагу

20:34. отже, перший тайм позаду. Дещо несподіваний рахунок, але цілком заслужений. "Гірники" у першому таймі створили кілька реальних загроз біля воріт тер Штегена і зрештою забили. Натомість оборона "Шахтаря" перший тайм може занести собі в актив - у каталонців нуль ударів у площину і лише кілька дальніх неточних ударів

45+3 хв. свисток на перерву - відпочиваємо 15 хвилин

45+2 хв. дуже грубо проти Ракицького зіграв Араухо, врізавшись ногою в корпус Ярославу

45 хв. боснійський арбітр компенсував дві хвилини до першого тайму

43 хв. ледь другий не забив Сікан. Але тер Штеген вчасно вибіг з воріт і випередив форварда

40 хв. Гочолеїшвілі тікає від суперника на правому фланзі і подає на Сікана. А Данило головою пробив у праву дев'ятку - без шансів для тер Штегена

40 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Сікан

38 хв. каталонці більше тримають м'яч. Але всі інші показники - на користь "Шахтаря"

35 хв. дуже багато боротьби. "Гірники" суперника не те що до воріт - до карного майданчика не підпускають

25 хв. кілька непоганих атак провели "гірники" з обох флангів, але з останніми пасами - не пішло

20 хв. Різник не дав Левандовскі забити з гострого кута - буде удар від воріт

16 хв. дальній удар Рафіньї - вище

15 хв. Боже, який момент у "Шахтаря". Матвієнко вийшов віч-на-віч з тер Штегеном - пробив на силу і німецький голкіпер корпусом відбив м'яча. Добивав Зубков - повз ворота

10 хв. дальній удар Гюндогана - м'яч летить на трибуну

8 хв. знову Сікан був на вістрі, але програв мікродуель Канселу. Португалець спершу наздогнав форварда, а потім ефектно відтіснив його від м'яча

7 хв. дуже небезпечно було після подачі корнера, але кілька ударів гравців у помаранчевих футболках були заблоковані захисниками

7 хв. Судаков класно віддав на хід Сікану, але той не зміг втекти від Араухо - буде кутовий

6 хв. лікарі почаклували над ногою Дмитра і він готовий продовжити гру

4 хв. Левандовскі грубо зіграв проти Різника. Здається, голкіпер "гірників" не зможе продовжити гру

2 хв. Левандовскі ледь не скористався помилкою захисту "гірників", але Матвієнко з Бондарем відтіснили поляка від м'яча у карному майданчику

19:45. гра почалась

19:36. сьогодні у каталонців дуже потужний склад, тож "гірникам" буде дуже й дуже важко

19:29. і стартовий склад "Барси"

19:28. стартова 11-ка "Шахтаря"

12:52. нагадаємо, у Барселоні каталонці забили два м'ячі у першому таймі, а "гірники" забили один гол у другій 45-хвилинці

12:49. "Ми знаємо силу "Барселони" – це чудовий клуб. Як на мене, один з найкращих у Європі. Грати проти такої команди – завжди великий виклик. Ми вже зустрічалися тиждень тому, відчули їхню силу, але й слабкі сторони, тож наша справа – знайти їх знову, постаратися скористатися аналізом і поборотися. Для нас це гра, ми не повинні нічого втратити. Я просто хочу, щоб моя команда вийшла, щоб ми поборолися, попрацювати знову над нашими аспектами і основними принципами гри. Побачимо, куди нас це приведе в підсумку, але я хочу, щоб ми діяли сміливо і зробили все можливе у цій грі. Хочу побачити реалізацію того, над чим ми працювали на тренуваннях. Побачимо, як усе вийде", - сказав Пушич про "Барселону" і сьогоднішню гру

12:46. та Маріно Пушич вже визначився з гравцями, які зіграють на позиціях Коноплі і Бондаренка.

"Я абсолютно впевнений, що ті, хто їх замінить, добре гратимуть. Наша команда стає кращою щодня, я бачу можливості різних гравців, створюю у голові свій план. Якщо чесно, я одразу розумів, хто їх замінить. Але я не можу вам сказати зараз", - зазначив керманич "Шахтаря" на передматчевій прес-конференції

12:38. а от у "Шахтаря" дві втрати є. Правий захисник Юхим Конопля пропустить гру через перебір жовтих карток, а центрхав Артем Бондаренко не зіграє через травму

12:36. з точки зору кадрового потенціалу, то сьогодні Хаві зможе розраховувати на Гаві, Роберта Левандовскі, Педрі. Ці хлопці пропускали першу гру. Загалом кадрових втрат у "Барси", за виключенням травмованих Серхі Роберто і Френкі де Йонга - немає

12:33. "Барселона" після "гірників" зіграла дві гри у чемпіонаті Іспанії. Спершу програли мадридському "Реалу" вдома, потім здобули три очки у надскладному матчі в Сан-Себастьяні, забивши єдиний гол у ворота "Реал Сосьєдаду" у компенсований час

12:29. після першої гри, в якій "Шахтар" був близький до сенсації, команди провели низку матчів. "Шахтар" у кубковій грі розгромив "Вікторію" (3:0), а у матчі чемпіонату переміг "Динамо"

12:25. вітаємо з німецького Гамбурга, де сьогодні ввечері "Шахтар" зіграє з Барселоною у четвертому турі Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії