Неділя, 28 квітня

Шахтар - Антверпен - 1:0 а за вікном євровесна

"Шахтар" гарантував собі щонайменше третє місце

"Шахтар" гарантував собі щонайменше третє місце "Шахтар" гарантував собі євровесну Фото: uefa.com

У п'ятому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" обіграв бельгійський "Антверпен" та забезпечив собі євровесну.

"Апостроф" вів трансляцію із Гамбурга. Матч закінчився із рахунком 1:0.

Єдиний гол забив Микола Матвієнко на початку гри.

Нагадаємо, у другому турі "Шахтар" обіграв бельгійців у видовищному матчі, поступаючись 0:2. А в минулому турі "гірники" взяли три очки у грі з "Барселоною".

Тепер "Шахтар" гарантував собі євровесну. Але на горизонті маячить плей-офф Ліги чемпіонів. Для цього "гірникам" треба обіграти на виїзді "Порту".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група Н. 5 тур

Гамбурґ. "Фолькспаркштадіон"
Головний арбітр: Бартош Франковський (Польща)

ШАХТАР - АНТВЕРПЕН - 1:0

1:0 Микола Матвієнко, 12' (Олександр Зубков)

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 16. Іраклій Азаров, 22. Микола Матвієнко, 5. Валерій Бондар, 13. Георгій Гочолеїшвілі - 6. Тарас Степаненко (к) - 39. Невертон, 8. Дмитро Криськів, 10. Георгій Судаков, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

Антверпен: 1. Жан Бюте - 34. Єлле Батайє, 44. Сумаїла Кулібалі, 23. Тобі Алдервейрельд (к), 5. Оуен Вейндал - 8. Альхассан Юсуф, 48. Артур Вермеерен - 11. Арбнор Муйя, 10. Мішель-Анж Баліквіша, 7. Гірано Керк - 18. Вінсент Янссен

_______________________________________________________________

90+7 хв. на цьому лунає фінальний свисток! "Шахтар" гарантував собі євровесну - а у Лізі чемпіонів чи у Лізі Європи, дізнаємося за два тижні у Порту

90+7 хв. за затримку часу жовта Різнику

90+7 хв. за неспортивну поведінку червону отримав Муйя

90+6 хв. замість Сікана вийшов Ярослав Ракицький

90+4 хв. жовта Муйї за суперечки з арбітром

90+4 хв. і небезпека біля воріт "гірників". Але на удар Алдервейрельда з кількох метрів зреагував Різник

90+3 хв. дивом "Шахтар" не забив. Спершу Бондаренко вийшов сам на сам, прокинув м'яча повз Бюте, бив у порожні ворота, але гостей врятував захисник. А Судаков з 15-ти метрів намагався красиво покласти м'яч під праву стійку, але не влучив у ворота

90+1 хв. Бондаренко міг спокійно забивати, але втратив м'яча на рівному місці

90 хв. Франковський компенсував до другого тайму 5 хвилин

89 хв. нарешті заміна від Маріно Пушича - замість Криськіва вийшов Кевін Келсі

88 хв. Еджуке намагався пробити боковими ножицями - вийшло дуже невдало

86 хв. Судаков б'є з 15-ти метрів - рикошет і м'яч ловить Бюте

86 хв. якісь трабли з заміною. Не може асистент арбітра провести заміну Сікана на Келсі. Асистент переплутав номери

85 хв. справа Іленіхена чітко подав на голову Еджуке, а той пробив повз ворота

83 хв. ну дуже вже грубо Гочолеїшвілі наступив на ногу Вейнделу

82 хв. немає контргри у "Шахтаря". Добре обороняються, але з виходом в атаку проблеми

80 хв. Степаненко на газоні після жорсткого стику з Янссеном

75 хв. бельгійці вже починають пресингувати ледь не біля воріт Різника

73 хв. другу заміну робить Марк ван Боммел. Замість Юсуфа вийшов Джордж Іленіхена

73 хв. Муйя справа проскочив Гочолеїшвілі і сильно прострілив - аж за лінію поля на протилежному фланзі

70 хв. перша заміна у "гірників": замість Невертона вийшов Артем Бондаренко

65 хв. тепер вже бельгійці атакують великими силами. Бельгійці починають дуже грубо грати. Не здивуюсь, якщо скоро будуть жовті картки

62 хв. атака "гірників". М'яч від захисників відскочив до Степаненка і Тарас потужно пробив - Бюте кінчиками пальців перевів м'яча у поперечину

57 хв. після чергового кутового Невертон пробив здалеку - вище

56 хв. Срна дуже активно сперечався з помічником арбітра

55 хв. потужний удар Азарова з-за меж карного майданчика - Бюте кінчиками пальців перевів м'яч у поперечину

51 хв. Янссен сам падає у карному майданчику після боротьби з Бондарем - але польський арбітр на такі дешеві трюки не купується

50 хв. гості великими силами в атаці, але чогось цікавого біля воріт Різника немає

46 хв. другий тайм почався

46 хв. Марк ван Боммел робить одну заміну у перерві. Замість Гірано Керка вийшов Чідера Еджуке

20:48. повертаються команди на поле і за хвилину почнеться другий тайм

45+2 хв. Франковський дає свисток на перерву. Відпочиваємо 15 хвилин

45+1 хв. за відмашку проти Судакова "гірчичник" отримав Керк

44 хв. потужний удар Судакова після скидки Невертона - м'яч просвистів над поперечиною

40 хв. який момент не реалізували "гірники". Спершу Бюте відбив удар впритул Невертона. Добивав Судаков - але пробив головою трохи вище

36 хв. дуже гострий простріл справа робить Гочолеїшвілі - але ніхто не біжить на м'яч

32 хв. захисники прогавили ривок Муйї - той бив з 18--ти метрів - Різник рятує

31 хв. Степаненко жорстко зіграв проти Вейндала. Суддя міг показати жовту капітану "Шахтаря", але обмежився усним попередженням

30 хв. Кулібалі ліктем зарядив в око Сікану

29 хв. Степаненко хотів зробити не то пас, не то удар - а вийшов "парашютик" в руки Бюте

28 хв. Сікан міг вийти сам на сам, але програв боротьбу за м'яч Кулібалі

25 хв. і "Шахтар" пішов великими силами в контратаку, але поспішили "гірники", зробивши кілька неточних передач

24 хв. Баліквіша замикав передачу справа, але не зміг як слід пробити "десятка" гостей

23 хв. небезпечний простріл Керка справа, та Різник добре грає на виході

22 хв. могла бути хороша контратака "гірників", але Гочолеїшвілі втратив м'яч у простій ситуації

18 хв. і знову "гірники" віддали м'яч супернику, але дуже високо обороняються

12 хв. Зубков зі штрафного зліва подає на лінію воротарського майданчика, а Матвієнко, випередивши Янссена - б'є повз Бюте у ворота

12 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Матвієнко

5 хв. "Шахтар" віддав ініціативу супернику, але той поки не може підійти до воріт

3 хв. перший момент у господарів. Невертон намагався обвідним ударом з 20-ти метрів покласти м'яч у дальній кут, та не влучив у ворота

19:45. гра почалась

16:01. відбувся матч між командами U-19 у Юнацькій Лізі УЄФА, у якому "гірники" перемогли з рахунком 3:1. У складі донеччан відзначилися Олександр Ющенко і Данило Савін. Ще один гол бельгійці забили у власні ворота

15:27. у бельгійців також є кадрові втрати. Через травми гру пропустять захисники Річі де Лат і Бьорн Енгелс, півзахисник Якоб Ондрейка і нападник Ентоні Валенсія. А через червону картку у попередній грі з "Порту" сьогоднішню гру пропустить півзахисник Юрген Еккеленкамп. Натомість Манделя Кейта відновився після травми коліна і можливо Марк ван Боммел випустить його на заміну

15:25. у "гірників" є кілька втрат. Сьогодні через травми не зіграють Юхим Конопля, Мар'ян Швед та Єгор Назарина. А участь у грі Артема Бондаренка під питанням - з тієї ж причини.

"Артем буде завтра в заявці. А вже під час гри дивитимемося, чи знадобиться нам його допомога. Але я радію, що він уже на шляху до повного повернення", - сказав керманич гірників Маріно Пушич

15:05. вітаємо з німецького Гамбургу, де сьогодні "Шахтар" зіграє заключний домашній матч у груповому турнірі Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії