Неділя, 28 квітня

Порту - Шахтар - 5:3 фантастичне видовище у лігві "драконів"

"Порту" залишається у Лізі чемпіонів, а "Шахтар" йде у Лігу Європи

"Порту" залишається у Лізі чемпіонів, а "Шахтар" йде у Лігу Європи 22:00 Порту - Шахтар Фото: ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" у видовищному матчі зазнав поразки від "Порту" з рахунком 3:5 і завершив боротьбу у Лізі чемпіонів. Але з єврокубків "гірники" не вилітають і вирушають до Ліги Європи.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію із "Драгау".

Нагадаємо, у першому турі "Шахтар" програв португальцям з рахунком 1:3. Після цього "гірники" здобули три перемоги у чотирьох матчах та зберігали шанси на плей-офф Ліги чемпіонів. Але із завданням обіграти португальців команда Маріно Пушича не впоралась.

У п'ятницю, 15 грудня, відбудеться жеребкування стикового раунду плей-офф Ліги Європи. І свого суперника дізнається "Шахтар".

Дивіться: Шахтар - Барселона - 1:0 українська сенсація у Лізі чемпіонів

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група H. 6 тур

Порту, "Драгау"
Головний арбітр: Іштван Ковач (Румунія)

ПОРТУ - ШАХТАР - 5:3

Порту: 99. Діогу Кошта - 12. Зайду, 2. Фабіу Кардозу, 3. Келлер Пепе (к), 15. Хорхе Санчес - 13. Галено, 6. Стівен Еуштакіу, 22. Алан Варела, 11. Акіно Пепе - 10. Еванілсон, 9. Мехді Таремі

Шахтар: 31. Дмитро Різник - 22. Микола Матвієнко, 44. Ярослав Ракицький, 5. Валерій Бондар, 13. Георгій Гочолеїшвілі - 6. Тарас Степаненко (к), 21. Артем Бондаренко - 8. Дмитро Криськів, 10. Георгій Судаков, 11. Олександр Зубков - 14. Данило Сікан

_______________________________________________________________

90+4 хв. все! "Порту" посідає друге місце, а "Шахтар" третій. А виграла групу "Барса", хоч і програла "Антверпену" з рахунком 2:3

90+1 хв. і Бондар не за правилами зупинив Хайме

90 хв. Назарина грубо зіграв проти Жоау Маріу

88 хв. замість Галено вийшов Іван Хайме

88 хв. тепер вже "гірники" скористалися помилкою оборонців "Порту". Судаков м'яч перехопив, віддав Бондаренку, а той переадресував вільному справа Егіналдо. Точний удар бразильця у дальній кут - і 5:3

88 хв. ГОООООООООООООООООООЛ - Егіналдо

85 хв. замість Зубкова і Бондаренка вийшли Егіналду і Єгор Назарина

82 хв. а це вже "постріл в голову". Обрізка у захисті - Консейсау вийшов сам на сам і переграв Різника

81 хв. потрійна заміна у португальців: замість Еуштакіу, Еванілсона і Акіно Пепе вийшли Марко Груїч, Франсішку Консейсау і Андре Франку

80 хв. Зубков виконав якийсь удар відчаю - дуже неточно

78 хв. могли "гірники" третій забивати. Але Зубков віддав беззубу передачу на Келсі. Той бив уже в захисника

76 хв. Жоау Маріу вийшов замість Хорхе Санчеса

76 хв. та що ж таке. Галено низом подав з кутового - Степаненко програв боротьбу Пепе і той несильним ударом відправив м'яч у сітку

75 хв. знову Таремі виграє боротьбу у повітрі у наших захисників і підступно б'є головою - Різник рятує

73 хв. Кевін Келсі вийшов замість Ракицького

73 хв. Сікан поборовся за м'яч з захисником, після чого увірвався у карний майданчик зліва і робив прострільну передачу на Судакова. Але м'яч рикошетом від захисників влетів у сітку. Останнім м'яча торкнувся Еуштакіу

73 хв. ГОООООООООООООООООООЛ - автогол

72 хв. португальці вже просто катають м'яч. Справу то зроблено. А от у "Шахтаря" немає гри

67 хв. Невертон замість прострільної передачі завозився з м'ячем і втратив можливість віддати на Сікана

65 хв. Бондаренко міг бити здалеку, але чи то Артем злякався, чи не повірив у власні сили

61 хв. грубу помилку робить Судаков, віддавши на своїй половині пас супернику. Галено переадресував у карний майданчик на Таремі, а той розстріляв ближній кут

59 хв. Пушич починає вносити корективи. Замість Криськіва на полі з'явився Невертон

57 хв. португальці буквально притиснули "Шахтар" до воріт - "гірники" грають виключно на відбій, навіть не думаючи про якусь контргру

54 хв. Судаков грубо зіграв проти Акіно Пепе

51 хв. Таремі б'є головою метрів з п'яти - Різник ловить м'яч

50 хв. знову португальці дуже активно почали тайм. Гірникам треба цей натиск витримати. Бо третій пропущений м'яч - то фактично все

23:05. поновлюється гра

45+4 хв. завершується перший тайм. Відпочиваємо

45 хв. чотири хвилини компенсував Ковач

44 хв. Галено - злий геній "Шахтаря". У двох матчах забив вже чотири м'ячі "гірникам"

43 хв. як же так. Після розіграшу кутового Галено отримав м'яч за межами карного майданчика і спокійно пробив у ближній кут - Різник не дістав. А захисники просто проґавили момент

37 хв. дальній удар Акіно Пепе - повз ворота

35 хв. гостра відповідь португальців. Галено бив зльоту метрів з семи - але по центру, де й стояв Різник, взявши удар намертво

34 хв. Криськів хльостко пробив з 20-ти метрів - Діогу Кошта ловить м'яч

33 хв. також жовту Ковач виписав запасному голкіперу "драконів" Клаудіу Рамушу

32 хв. за надмірні емоції жовту картку отримав керманич "Порту" Сержіу Консейсау

30 хв. боковий спершу підняв прапорець, сигналізувавши офсайд у Зубкова. Але помічники на VAR підказали Іштвану Ковачу, що гол був чистим. Португальці почали сперечатися з румуном, але той показав на центр поля

30 хв. Степаненко зі своєї половини поля віддав розкішну передачу на Зубкова. Той розібрався на фланзі з Хорхе Санчесом і прострілив на Сікана, якому залишалося підставити ногу

30 хв. ГОООООООООООООООООООЛ - Сікан

28. цікаві новини з Антверпена, де бельгійці забили "Барселоні" і повели 1:0

27 хв. супермомент у "гірників". Зубков скинув під удар Гочолеїшвілі - той потужно пробив з 15-ти метрів у правий кут, та Діогу Кошта у стрибку парирував удар

20 хв. стартова активність "драконів" спала, але у "гірників" поки немає можливостей біля воріт Кошти

14 хв. ледь не зрівняли "гірники". Сікан пробив головою після подачі Судакова справа зі штрафного - м'яч просвистів над поперечиною

9 хв. як же так. Еванілсон справа продавив Матвієнка і прострілив на Галено, якому залишалося влучити у ворота з метра, що він і зробив. Захист "Шахтаря" відверто провалив цей епізод

Галено відкриває рахунокФото: uefa.com

7 хв. Варела метрів з 11-ти б'є - Ракицький блокує м'яч

2 хв. потужно почали гості. Еванілсон зліва вирізав подачу сітко на голову Таремі - той пробив метрів з п'яти - Різник виручає

22:00. гра почалась

21:57. команди виходять на поле. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:40. а Сержіу Консейсау виставив на гру наступний склад

21:38. стартова 11-ка від Маріно Пушича

21:37. команди вже завершили розминку на "Драгау" і відправилися у роздягальні

16:08. вітаємо з португальського міста Порту, де сьогодні "Шахтар" зіграє проти однойменного клубу у заключному турі групового турніру Ліги чемпіонів

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії