Субота, 27 квітня

Манчестер Сіті - Челсі - 1:1 нічия на користь третіх

"Манчестер Сіті" не зміг обіграти вдома "Челсі"

"Манчестер Сіті" не зміг обіграти вдома "Челсі" Холанд своїх моментів не реалізував Фото: premierleague.com

Чемпіонська гонка у чемпіонаті Англії триває. У центральному матчі 25-го туру АПЛ "Манчестер Сіті" не зміг обіграти лондонський "Челсі".

"Апостроф" онлайн трансляцію з "Етіхад-Стедіум". Матч закінчився із рахунком 1:1.

"Манчестер Сіті" продовжує переслідувати "Ліверпуль", який випереджає "міщан" на 4 очки. Але у "Сіті" на один зіграний матч менше.

А от "Челсі" цього сезону відверто розчаровує своїх вболівальників. До зони ЛЧ "синім" аж 13 очок. В принципі, відставання можна подолати, але потрібно в ендшпілі сезону видати феєричну переможну серію. Чи зможуть? Велике питання, враховуючи як "Челсі" грає у нинішньому сезоні - то перемога розгромна, то поразка така ж.

Цікаво, що у першому колі команди влаштували трилер на "Стемфорд Брідж", який закінчився з рахунком 4:4.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА АНГЛІЇ. 25 тур

Манчестер. "Етіхад"
Головний арбітр: Ендрю Медлі

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ЧЕЛСІ - 1:1

0:1 Рахім Стерлінг, 42'

1:1 Родрі, 83'

МС: 31. Едерсон - 6. Натан Аке, 3. Рубен Діаш, 25. Мануель Аканджи, 2. Кайл Вокер - 16. Родрі - 11. Жеремі Доку, 19. Хуліан Альварес, 17. Кевін де Брюйне, 47. Філ Фоден - 9. Ерлінг Холанд

Челсі: 28. Джордже Петрович - 21. Бен Чілвелл, 26. Леві Конвілл, 2. Аксель Дісасі, 27. Мало Гюсто - 8. Енцо Фернандес, 25. Мойзес Кайседо - 7. Рахім Стерлінг, 23. Конор Галлахер, 20. Коул Палмер - Ніколя Джексон

_______________________________________________________________

21:31. і статистика гри

21:30. Холанд йде з поля засмученим. Не реалізував сьогодні свої моменти Ерлінг

21:29. це нічия на користь "Ліверпуля" і "Арсеналу"

90+6 хв. і ще один кутовий - виносять м'яч гості. І на цьому лунає фінальний свисток

90+6 хв. був суперечливий епізод проти Рубена Діаша у карному майданчику гостей. Дивляться епізод на VAR - пенальті немає

90+5 хв. після удару Родрі головою рикошет від Чалоби і м'яч леть не влетів у ворота

90+4 хв. м'яка подача на дальню стійку з кутового зліва - Петрович кулаком м'яч виносить

90+1 хв. Нкунку пробив зльоту після скидки Касадеї - Едерсон спокійно ловить м'яч

90 хв. Холанд б'є головою після подачі з кутового - точно в руки Петровичу

87 хв. і "Сіті" продовжує тиск на ворота Петровича - на гостей чекають важкі хвилини

85 хв. грубо Бернарду Сілва врізав по ногах Кайседо

83 хв. зліва подача на Холанда. Той не дістає до м'яча, а Вокер б'є зльоту. Чілвелл блокує. Та м'яч відскочив до Родрі - потужний удар іспанця - рикошет від Чалоби і м'яч летить повз Петровича

83 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Родрі

82 хв. і третя заміна від Почеттіно. Замість Джексона вийшов італійський форвард Чезаре Касадеї

80 хв. Бернарду Сілва намагався справа з 18-ти метрів закрутити м'яча у дальній кут - повз ворота

80 хв. Чілвелл виграв повітря у Холанда, не давши норвежцю пробити головою після подачі з кутового

78 хв. де Брюйне зліва вирізав м'яч ідеально на Холанда. Той розстрілював ворота головою з лінії воротарського майдагника - але пробив вище

Сьогодні явно не день ХоландаФото: premierleague.com

76 хв. проти де Брюйне порушили правила по центру воріт перед лінією карного майданчика. Але оскільки господарі не зупинилися, то й штрафний не поставив Медлі. Зрештою атака завершилась ударом Бернарду Сілви і кутовим

74 хв. майже дві хвилини катали м'яч гості, поки Чалоба не помилився у простій ситуації

72 хв. Конвілл у класному підкаті перервав гостру прострільну передачу Фодена - а Петрович вже намертво забрав м'яч

71 хв. друга заміна у гостей. Замість Палмера вийшов Трево Чалоба

70 хв. захисники блокують дальній удар Бернарду Сілви

69 хв. ще одна цікава контратака "синіх". Нкунку у карному майданчику пропускав м'яч на Палмера, а той зупинився і не побіг на м'яч

66 хв. контратака "синіх". Палмер віддав проникаючу передачу на Галлахера. Той поспішив з передачею на Нкунку і удар Крістофера накривав захисник. Та м'яч відскочив до Джексона, той вже збирався забивати, але Енцо, схоже, бачив м'яч, та не бачив одноклубника і завадив тому пробити. Сам же пробив дуже неточно

65 хв. Холанд з центру змістився лівіше і пробив - м'яч рикошетом від Дісасі летів у ближній кут, і рятує Петрович

64 хв. а у господарів замість Альвареса вийшов Бернарду Сілва

64 хв. перша заміна у гостей. Автора голу Стерлінга міняє Крістофер Нкунку

63 хв. жовта Петровичу - за затягування часу. А не зарано час тягнути то?

62 хв. викотили м'яча під удар Родрі метрів з 15-ти - іспанець на силу лупить повз ворота

61 хв. Доку зліва подає на дальню стійку - Фоден б'є боковими ножицями. Блокує Дісасі. Добивав з кількох метрів Холанд, але потрапив у ногу Конвіллу

Удар Холанда з кількох метрів блокують захисникиФото: premierleague.com

60 хв. в центрі поля зовсім не обов'язковий фол Палмера проти Аке - Медлі поліз у кишеню за карткою

56 хв. який шанс у гостей. Спершу Едерсон врятував після удару Галлахера з кількох метрів. Добивав Чілвелл і хтось з захисників головою вибив м'яча з порожніх воріт

54 хв. кутовий "міщан" завершується контратакою. Джексон намагався вивести Стерлінга сам на сам, але віддав занадто сильну передачу

53 хв. Джексон зліва класно прострілював в центр карного майданчика господарів на Енцо - але Галлахер поспішив пробити, не пропустивши м'яча на аргентинця. Пробив у дотик повз ворота

51 хв. "Челсі" пішов великими силами в атаку і пропустив контру. Фоден справа подав точінсінько на ногу Холанду - норвежець пробив у дотик повз ворота

51 хв. ще й на VAR переглядали - вердикт: "немає пенальті"

50 хв. Вокер в карному майданчику падає у боротьбі з Стерлінгом. Але Медлі свистить фол з боку Кайла

50 хв. "Сіті" тисне

48 хв. де Брюйнек б'є на техінку, намагаючись поцілити у дальню дев'ятку - вище

47 хв. Кайседо фолить проти Родрі біля карного майданчика - буде небезпечний стандарт у "міщан"

46 хв. не робить Пеп Гвардіола замін у перерві

20:37. господарі починають другий тайм з центру

20:37. команди повертаються на поле

20:24. статистика першого тайму

45+4 хв. перерва

45+3 хв. Аке зліва подав на Холанда - "вікінг" пробив головою повз ворота

45+1 хв. Альварес крутив м'яча метрів з 15-ти - Енцо підставив корпус і від нього м'яч полетів на кутовий, який господарі розіграли без гостроти

42 хв. "сині" нарешті реалізували контратаку. В центрі поля Джексон п'ятою віддав на Палмера, а сам побіг на правий фланг. Паул вчасно помітив ривок Ніколя і віддав йому м'яч. Француз же побачив ривок по центру Стерлінга і викотив йому класну передачу. Рахім на замаху прибрав Вокера і цього разу бездоганно пробив повз Едерсона у дальній кут

Рахім Стерлінг відкриває рахунокФото: premierleague.com

42 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ - Стерлінг

41 хв. "Сіті" вже кілька хвилин тримає м'яч, але шойно пішов загострюючий пас - втрата

35 хв. Кайседо ззаду ввалив по ногах де Брюйне

33 хв. Доку метрів з 15 пробив низом по центру - Петрович на місці

32 хв. Стерлінг вискочив сам на сам, але навіть ударити як слід не зміг

27 хв. який господарі розіграли невдало

26 хв. контратака господарів. Де Брюйне красиво проскочив Гюсто і віддав на Холанда. А той невдало повернув п'ятою Кевіну - і лише кутовий

24 хв. Аканджи отримав болісний удар у карному майданчику "синіх". Та це був ігровий епізод - тож жодного пенальті

23 хв. Боже, який момент не реалізували гості. Палмер шикарним пасом кинув у прорив по правому флангу Гюсто, а той виклав як на блюдечку пас на Джексона. Форвард "синіх" невдало прийняв м'яч і пробив в Едерсона

Ніколя Джексон марнує 100-відсоткову нагодуФото: premierleague.com

19 хв. "Челсі" підтискує

18 хв. Галлахер віддав фантастичну передачу на Палмера, але Аке у відчайдушному підкаті вибив м'яча на кутовий

17 хв. помиляється біля власних воріт Едерсон, але Джексон не зміг з гострого кута вразити порожні ворота

14 хв. повертаючись до інших результатів. "Тоттенхем Хотспур", схоже, вибуває з чемпіонської гонки, поступившись удома "Вулвергемптону" (1:2)

13 хв. Стерлінг пробив низом з-під Аканджи з 18-ти метрів - намагався поцілити у дальній кут, але Едерсон спокійно ловить м'яч

12 хв. захисники лише спостерігали, як норвежець підскочив і пробив. Шансів нав'язати боротьбу не було

12 хв. Альварес зліва виконав класну подачу на голову Холанду, а от Ергінг з лінії воротарського майданчика пробив вище

Холанд з п'яти метрів пробив головою повз воротаФото: premierleague.com

10 хв. усі три здобули перемоги на виїзді. Мерсисайдці знищили "Брентфорд" (1:4), "каноніри" катком пройшлися по "Бернлі" (0:5), а "віллани" виграли у Лондоні проти "Фулгема" (1:2)

9 хв. сьогодні вже зіграли свої матчі головні суперники "міщан" у битві за чемпіонство - "Ліверпуль", "Арсенал" і "Астон Вілла"

7 хв. непогану атаку провели "сині". Три передачі в дотик і Галлахер справа прострілював на Джексона, але останній трішки поспішив і не встиг повернутися на м'яч

5 хв. стартові хвилини активніше проводять господарі, намагаючись намацати дірки на флангах оборони "синіх"

19:32. гості почали гру з центру поля

19:31. команди вже на полі. Чекаємо на стартовий свисток

19:24. а це стартова 11-ка господарів

19:23. стартовий склад гостей. Михайло Мудрик знову залишився на заміні

17:07. "Манчестер Сіті" у вівторок майже вирішив питання з виходом до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, здобувши на виїзді впевнену перемогу над данським "Копенгагеном" з рахунком 3:1

17:06. Михайло Мудрик в чотирьох останніх матчах "Челсі" двічі виходив на заміну. Тож чи довірить сьогодні йому Маурісіо Почеттіно місце у складі - важко сказати

17:04. вітаємо з Манчестера, де сьогодні місцева команда "Манчестер Сіті" зустрінеться з невдахою сезону лондонським "Челсі"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії