Субота, 27 квітня

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 1:1 справжня битва на "Енфілді"

На "Енфілді" відбулась битва лідерів Прем'єр-ліги

Ліверпуль - Манчестер Сіті Бойова нічия на "Енфілді" Фото: premierleague.com

В Англії відбувся топ матч АПЛ - "Ліверпуль" та "Манчестер Сіті" зіграли у бойову нічию.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з "Енфілда". Матч закінчився із рахунком 1:1.

Якщо в першому таймі гості були активнішими та справедливо повели у рахунку, то після перерви "Ліверпуль" зім'яв оборону гостей. Але забив лише одного разу.

У турнірній таблиці АПЛ команди поділяє одне очко. У "червоних" 64 очки, а у "городян" - 63. Лідером при цьому є "Арсенал" - 64 очки. "Каноніри" випереджають "червоних" за різницею м'ячів.

У наступному турі "Арсенал" зіграє проти "Манчестер Сіті" на "Етіхаді", а "Ліверпуль" прийматиме "Брайтон енд Хоув Альбіон".

ЧЕМПІОНАТ АНГЛІЇ. 28 тур

Ліверпуль. "Енфілд"
Головний арбітр: Майкл Олівер

ЛІВЕРПУЛЬ - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 1:1

0:1 Джон Стоунс, 24'

1:1 Алексіс Мак Аллістер, 50'

Ліверпуль: 62. Кевін Келлехер - 2. Джо Гомес, 4. Вірджил ван Дейк, 78. Джарелл Аморін Кванса, 83. Кертіс Бредлі - 10. Алексіс Мак Аллістер, 3. Ватару Ендо, 8. Домінік Собослай - 7. Луїс Діас, 9. Дарвін Нуньєс, 19. Гарві Елліотт

МС: 31. Едерсон - 6. Натан Аке, 25. Мануель Аканджі, 2. Кайл Вокер - 5. Джон Стоунс, 16. Родрі - 19. Хуліан Альварес. 17. Кевін де Брюйне, 20. Бернарду Сілва, 47. Філ Фоден - 9. Ерлінг Холанд

_______________________________________________________________

20:01. і статистика гри. У другому таймі "Ліверпуль" у п'ять разів перебив суперника, але забив лиш раз

19:52. наступний тур відбудеться в кінці березня. "Ліверпуль" в останній день березня прийме "Брайтон", а на "Манчестер Сіті" чекає домашня супербитва проти "Арсеналу"

19:51. "Ліверпуль" був ближчим до перемоги, але гості вистояли на "Енфілді"

19:46. отже, бойова нічия. У "Арсенала" і "Ліверпуля" по 64 очки, у "Манчестер Сіті" - 63. І 10 турів попереду. Битва за золото лише починається

90+10 хв. і ще один кутовий - відбиваються гості. І на цьому лунає фінальний свисток

90+9 хв. не буде другого пенальті

90+9 хв. Аканджі грубо грає проти Мак Аллістера у карному майданчику. Дивляться асистенти VAR

90+8 хв. і кутовий буде у "червоних" на останній хвилині

90+6 хв. здається, що Аке збиває Салаха у карному майданчику, але Олівер розводить руками

90+4 хв. забиває Елліотт. Але на початку атаки Салах заліз в офсайд

90+1 хв. гостра подача Еллыотта справа - Стоунс підставляє голову і буде кутовий. Який невдало розіграли "червоні"

90 хв. Олівер компенсував 8 хвилин. Було за що

89 хв. і швидка атака господарів. Салах вривається у карний майданчик справа і б'є з гострого кута - в руки Ортезі

89 хв. Доку зліва б'є у дальню стійку, від якої м'яч летить в руки Келлехеру

85 хв. фанати женуть "червоних" вперед

Традиційно емоційний Юрген КлоппФото: premierleague.com

84 хв. "Ліверпуль" влаштував осаду воріт Ортеги. Зрештою масована атака "червоних" завершилась неточним ударом Мак Аллістера. А перед цим було кілька заблокованих ударів

82 хв. на лівому фланзі Луїс Діас пошив у дурні Вокера з Родрі, але зрештою Кайл встиг заблокувати подачу колумбійця

79 хв. сильно низом здалеку б'є Кванса - Ортега відбиває перед собою, а Салах не встигає на добивання

76 хв. Коді Гакпо міняє Нуньєса

75 хв. рідкісний епізод у другому таймі - гравці "Манчестер Сіті" проводять комбіновану атаку і вже хвилину тримають м'яч

73 хв. Келлехер, реагуючи на подачу справа, відбив м'яч точнісінько на Фодена від плеча якого м'яч стусонув поперечину. Але фол фіксує Олівер, тож якби був гол, його б не зарахували

71 хв. Ортега робить божевільний сейв, відбивши удар Нуньєса впритул. А прострільну передачу зліва виконав Робертсон

69 хв. подвійна заміна у "Сіті": Матео Ковачіч і Жеремі Доку міняють Альвареса і де Брюйне

Емоційний діалог де Брюйне і ГвардіолиФото: premierleague.com

68 хв. Робертсон зліва леть не закинув м'яча за комірець Ортезі. Але м'яч полетів трохи вище воріт

65 хв. класний кручений удар Мак Аллістера в правий нижній кут - Ортега робить сейв

65 хв. два кутових у господарів. Другий завершився неточним ударом Салаха зльоту

64 хв. і знову Діас на вістрі. Колумбієць вже збирався розстрілювати ворота, але в останній момент Вокер встиг підставити ногу

62 хв. який момент у Діаса. Втік від захисників сам на сам, вирішив бити обвідним через Ортегу - і пробив повз ворота

Луїс Діас не реалізував вихід сам на сам, пробивши повз воротаФото: premierleague.com

61 хв. Салах на полі, а також Енді Робертсон. Міняють Собослая і Бредлі

60 хв. перехоплення "червоних" на полі гостей. Собослай пробив з 20-ти метрів - м'яч від спини Стоунса полетів за межі поля. А от Олівер схоже рикошету не побачив і вказав на удар від воріт

59 хв. Луїс Діас віддав Нуньєсу і вискочив на ударну позицію, але Дарвін зворотній пас віддав занадто сильно

58 хв. удар впритул від Фодена - рятує Келлехер

56 хв. і все ж заміна. Стефан Ортега виходить замість травмованого Едерсона

54 хв. і знову Едерсон на газоні. Можливо буде заміна. Поки що лікарі чаклують над воротарем

54 хв. пас з глибини на Нуньєса, але цього разу Едерсон добре читає і бере м'яч намертво

53 хв. у червоних наче друге дихання. Дуже біжить вперед команда Клоппа

50 хв. класний удар у лівий верхній кут. Едерсон хоч вгадав, та шансів відбити цей удар не мав. Надто сильно і точно пробив аргентинець

Алексіс Мак Аллістер впенвено реалізував пенальтіФото: premierleague.com

50 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мак Аллістер

50 хв. бразильський голкіпер таки продовжить гру, а пенальті битиме Мак Аллістер

48 хв. схоже, що й травмувався Едерсон, роблячи підніжку Нуньєсу. Принаймні, прибігли лікарі на поле і чаклують над правою ногою воротаря "Манчестер Сіті"

47 хв. Аке невдало віддав пас на Едерсона. Нуньєс зіграв на перехопленні і голкіпер був змушений жорстко збивати уругвайця - пенальті

Едерсон збиває НуньєсаФото: premierleague.com

18:51. дає свисток Олівер і де Брюйне пасом на Едерсона починає другий тайм

18:51. гості готуються розіграти м'яч

18:50. у перерві активно розминався Салах. Можливо єгиптянин незабаром з'явиться на полі. А поки без замін

18:37. за весь перший тайм у "червоних" лише один удар в площину. Треба з цим щось робити. Можливо на другий тайм вийде Салах

18:36. господарям бракує ударів по воротах

Едерсон зберігає ворота "на замку"Фото: premierleague.com

45+3 хв. і майже одразу Олівер дає свисток на перерву

45+3 хв. Собослай зі штрафного б'є у лівий нижній кут - Едерсон бере удар

45+3 хв. Родрі зніс Мак Аллістера - небезпечний штрафний у червоних і жовта для іспанця

45+2 хв. дуже гострий простріл від Бредлі справа - та Діас з Нуньєсом до м'яча не дістали

45+1 хв. Вокер перехопив м'яч ще на своїй половині, добіг майже до воріт і прострілив на Альвареса. Але аргентинець до м'яча не дістав

44 хв. Альварес намагався закрутити м'яча у праву дев'ятку - та пробив вище

42 хв. Діас зміщувався зліва направо і хльостко пробив з 20-ти метрів - повз ворота

40 хв. Мак Аллістер намагався від центральної лінії закинути м'яч у карний майданчик на Нуньєса, але уругвайця випередив Едерсон

39 хв. потужна атака господарів завершилась заблокованим ударом Елліотта. І одразу контра гостей. Холанд зміг пробити з-під ван Дейка - але м'яч піймав Келлехер

36 хв. небезпечний дальній удар де Брюйне - м'яч пройшов в сантиметрах від лівої стійки

31 хв. Собослаї б'є головою після подачі зліва - м'яч летить над поперечиною

30 хв. "червоні" намагаються розгойдати оборону гостей - та все ніяк

24 хв. де Брюйне справа подав з кутового низом на ближню стійку, а Стоунс, відірвавшись від опонентів, ногою пробив в дотик. М'яч від руки Келлехера влетів у ворота

Джон Стоунс відкриває рахунокФото: premierleague.com

24 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ - Стоунс

23 хв. Бернарду Сілва зліва намагався закинути м'яча на Холанда, але ван Дейк зіграв на випередження

19 хв. забиває Діас, але Нуньєс, що віддавав йому передачу - був в офсайді

17 хв. здалеку добрясе приклався до м'яча Фоден - удар блокує ван Дейк

13 хв. справа Бредлі накрутив Аке і виконав гостру прострільну передачу. Нуньєс до м'яча не дістав, ще й врізався корпусом в стійку

10 хв. перший кутовий у гостей. Альварес подає - боротьбу у карному майданчику виграють захисники

8 хв. і дальній сильний удар Кевіна - Келлехер відбиває м'яч кулаками

8 хв. де Брюйне зліва намагався красиво закинути м'яча на Родрі, але занадто сильно виконав передачу

7 хв. у Ліверпулі сьогодні дощить, а на "Енфілді" поки дуже багато боротьби

5 хв. вболівальники свистом зустрічають кожен дотик гостей до м'яча

3 хв. перший момент у гостей. Бернарду Сілва віддав лівіше на Альвареса. Той увійшов у карний майданчик і пробив з лівої ноги у дальній кут - Келлехер ловить м'яч

17:46. стартовий свисток - і господарі розіграли м'яч у центрі

17:45. це виконання хіта Beatles у виконанні вболівальників "червоних" можна слухати вічно

17:43. під You'll never walk alone гравці виходять на поле

17:40. Мохаммед Салах сьогодні може повернутися на поле після травми. З перших хвилин на поле він не вийде, але може вийти на заміну. Принаймні у заявку він потрапив

Мохаммед Салах повертається після травмиФото: premierleague.com

17:35. ще не повні трибуни, але вболівальники активно заповнюють сектори. Аншлаг сьогодні, як то кажуть, забезпечено

17:10. на тижні команди зіграли у єврокубках. "Сіті" удома переміг "Копенгаген" з таким же рахунком, як і на виїзді, і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів. "Ліверпуль" у Празі розгромив "Спарту" з рахунком 5:1 і фактично вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

17:07. передматчева студія з Ліверпуля (англійською)

16:57. а це основа "червоних". У Клоппа сьогодні радісні новини. Лазарет зменшується

16:56. Пеп Гвардіола сьогодні довірив місце в основі наступним футболістам

16:55. вітаємо з Ліверпуля, де сьогодні на "Енфілді" відбудеться битва лідерів англійської Прем'єр-ліги

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії