Вівторок, 30 квітня

Манчестер Сіті - Реал - 4:5 Лунін виводить Королівський клуб у півфінал Ліги чемпіонів

Реал проходить Манчестер Сіті по пенальті

Андрій Лунін Андрій Лунін взяв два пенальті у післяматчевій серії Фото: uefa.com

Мадридський "Реал" у серії пенальті переміг "Манчестер Сіті" та став останнім півфіналістом Ліги чемпіонів. Героєм післяматчевої серії став українець Андрій Лунін, відбивши два пенальті.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Манчестера.

Зазначимо, що мадридці швидко забили. На 12-й хвилині відзначився Родріго. Але розвинути успіх мадридці не змогли.

Практично весь матч господарі провисіли на воротах Луніна, але українець зробив багато сейвів. Але на 76-й хвилині він не зміг відбити удар де Брюйне.

В екстратаймах, як не дивно, "Реал" багато разів тікав у контратаки, але довести справу до удару вже не міг, банально бракувало сил. А всі спроби господарів вирвати перемогу були марними.

У підсумку, все вирішилося в серії пенальті. "Реал" почав невдало - удар Модріча взяв Едерсон. Але Лунін взяв два удари – від Бернардо Сілви та Матео Ковачіча. І цього "Реалу" вистачило для перемоги.

Дивіться: Барселона - ПСЖ - 1:4 каталонці билися як леви, але далі йде Париж

Нагадаємо, що перша гра у Мадриді завершилась з рахунком 3:3.

Цікаво, що це була п'ята дуель команд у плей-офф Ліги чемпіонів. Двічі далі проходив "Манчестер Сіті" та стільки ж разів - "Реал". Сьогодні Королівський клуб вийшов уперед у цьому протистоянні.

У півфіналі "Реал" зіграє з мюнхенською "Баварією", яка у чвертьфіналі обіграла ще один англійський клуб - "Арсенал".

У іншому півфіналі зустрінуться дортмундська "Боруссія" та французький ПСЖ.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/4 фіналу. Матч у відповідь

Манчестер. "Етіхад"
Головний арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

МАНЧЕСТЕР СІТІ - РЕАЛ Мадрид - 1:1 * серія пенальті 3:4

0:1 Родріго, 12'

1:1 Кевін де Брюйне, 76'

МС: 31. Едерсон - 24. Йошко Гвардіол, 25. Мануель Аканджи, 3. Рубен Діаш, 2. Кайл Вокер (к) - 17. Кевін де Брюйне, 16. Родрі - 10. Джек Гріліш, 47. Філ Фоден, 20. Бернарду Сілва - 9. Ерлинг Холанд

Реал: 13. Андрій Лунін - 23. Ферлан Менді, 22. Антоніо Рюдігер, 6. Начо (к), 2. Дані Карвахаль - 8. Тоні Кроос, 12. Едуардо Камавінга, 16. Федеріко Вальверде - 5. Джуд Беллінгем - 7. Вінісіус Жуніор, 11. Родріго

________________________________________________________

00:52. статистика гри

00:48. РЕАЛ У ПІВФІНАЛІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ, ДЕ ЗІГРАЄ З БАВАРІЄЮ

3:4 Антоніо Рюдігер - сильний і точний удар під ліву стійку, Едерсон реагує по удару, але не дістає

3:3 Едерсон - б'є під ліву стійку, Лунін хоч вгадав, але не дістав

2:3 Начо - удар у правий кут, тоді як Едерсон стрибає в лівий

2:2 Філ Фоден - б'є у ліву дев'ятку, а Лунін стрибає у правий кут

1:2 Лукас Васкес - удар під ліву стійку, а Едерсон знову не вгадує

1:1 Матео Ковачіч - удар трохи лівіше центра і Лунін впевнено бере

1:1 Джуд Беллінгем - б'є у лівий кут, а Едерсон кидається у правий

1:0 Бернарду Сілва - б'є фактично по центру, а Лунін реагує по м'ячу і бере удар

1:0 Лука Модріч - б'є у лівий кут - Едерсон вгадує і відбиває м'яч

1:0 Хуліан Альварес - б'є в правий кут, а Лунін стрибає в лівий

00:39. серію починають гравці "Сіті". І першим битиме Альварес

00:35. відпочинемо кілька хвилин і далі буде битва Едерсона проти Луніна

120+1 хв. ну що ж. Буде серія пенальті

120 хв. несильний удар Альвареса метрів з семи справа - Лунін бере м'яч намертво

119 хв. ще одна гостра атака гостей, але Браїм віддав неточний пас на Беллінгема

118 хв. непогана контратака "Реалу", але до точного удару не дійшло

117 хв. "Реал" буквально закрився біля своїх воріт, але й "городяни" вже атакують пішки

114 хв. Доку зліва віддав класну передачу на Ковачіча, але Рюдігер випереджає хорвата, що вже готувався бити з п'яти метрів

112 хв. Гвардіола кидає свіжі сили на поле. Замість де Брюйне і Аканджи вийшли Матео Ковачіч і Джон Стоунз

112 хв. швидка атака гостей завешується ударом Лукаса Васкеса вище воріт

110 хв. замість Карвахаля вийшов Едер Мілітао

109 хв. у Карвахаля вже зводять ноги від судом. Схоже, треба заміна

107 хв. Доку у карному майданчику пішов на трьох захисників і зрештою втратив м'яч

107 хв. господарі вже теж втомлені і розігрують атаки через Едерсона

00:19. "Реал" починає другий екстратайм

00:18. відпочинок на кілька хвилин

105+3 хв. перший екстратайм позаду - перерва

105+2 хв. серія навісів - господарі м'яч виносять. А далі був супершанс у гостей. Браїм зліва подає на ближню стійку, а Рюдігер відірвався від Аканджи і пробив у дотик - м'яч просвистів над поперечиною

105+1 хв. перший кутовий для "Реала"

103 хв. гостра подача де Брюйне справа - Лунін грає на виході. І ще зліва подає Доку - Лунін фіксує м'яч

102 хв. Лукас Васкес міняє Вінісіуса

101 хв. цікава атака "Реала" в один пас і Вінісіус отримав можливість втекти від Вокера. Але капітан "Сіті" ефектно корпусом відтіснив Віні від м'яча

99 хв. "Реал" спробував великими силами піти в атаку і отримав контру. Але Холанда вже нема на полі і навіс справа Альвареса був в нікуди

96 хв. "Реал" продовжує грати на відбій

95 хв. пожежа біля воріт Луніна, але зрештою хтось виносить м'яч на кутовий

93 хв. небезпечний простріл Альвареса зліва - ніхто не встигає до м'яча

91 хв. Гвардіола прибирає з поля Холанда і на екстратайми виходить Хуліан Альварес

91 хв. "Сіті" починає з центру поля

23:58. продовжуємо гру - далі у нас два екстратайми по 15 хв

90+5 хв. і одразу лунає свисток про завершення другого тайму - далі екстратайми

90+5 хв. 15-й кутовий у господарів. Де Брюйне подає - м'яч від когось з гравців "Сіті" відскочив до Холанда, а той коліном пробив вище воріт

90+4 хв. за жорсткий стик проти Вокера попереджений Менді

90+2 хв. Беллінгем справа подає - рикошет і м'яч у Едерсона

90 хв. Родрі зриває контратаку гостей тактичним фолом проти Браїма

89 хв. а "Реал" про атаку і не думає

88 хв. Холанд пробив головою після розіграшу кутового - повз ворота

88 хв. ледь не привезли собі гол гості, але зрештою Карвахаль вибив м'яч

84 хв. друга заміна від Карло Анчелотті: замість Родріго вийшов Браїм Діас

82 хв. де Брюйне без пресингу з боку суперників б'є з 10-ти метрів - вище воріт. Гвардіола схопився за голову

81 хв. "городяни" продовжують атакувати великим силами

79 хв. Лука Модріч з'являється замість Крооса

78 хв. де Брюйне з 20-ти метрів крутив м'яча у ліву дев'ятку - і Лунін кінчиками пальців переводить на кутовий

76 хв. зліва Доку прострілював на Холанда, але Рюдігер зіграв на перехопленні. Та так зіграв, що віддав гольовий пас на де Брюйне і Кевін з лінії воротарського майданчика ростріляв Луніна

76 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - де Брюйне

72 хв. Гріліша міняє Жеремі Доку

71 хв. справа Вальверде намагався вивести сам на сам Беллінгема, але Едерсон був першим на м'ячі

70 хв. Гріліш вирішив перехитрити Луніна і пробив з гострого кута - але воротар зреагував

67 хв. трохи спав темп господарів. Схоже, накопичують сили на фінальний штурм. Плюс Гвардіола ще не робив замін, а у нього є ким посилити гру

64 хв. Фоден перевірив на міць прес Даніеле Орсато. Італієць аж присів

61 хв. Гвардіол зносить Беллінгема, що мчав у контратаку

60 хв. Беллінгем грубо помиляється в центрі поля, але захисники встигають підчистити

59 хв. Гріліш зарядив по ногах Карвахаля ззаду - залізна жовта

58 хв. Аканджи б'є зльоту з 18-ти метрів - по горобцях

55 хв. знову гаряче біля воріт Луніна після подачі корнера. Виносять мадридці м'яч. Але якби й забили, то гол би не зарахували через фол проти Менді. Рубен Діаш у боротьбі ліктем зарядив в обличчя французу

52 хв. Лунін знімає м'яч з голови Холанда після подачі корнера. Але на підборі перший Фоден і б'є у фактично порожні ворота - Лунін встигає зреагувати на удар і накрити м'яч

51 хв. де Брюйне віддавав на Холанда через Луніна. І Начо вибиває м'яча, який котився у ворота

50 хв. Родріго б'є здалеку - вище

47 хв. вже десятий кутовий у господарів - Лунін добре грає на виході. Та першим на м'ячі був Родрі - сильний удар у ближній кут - і українець рятує Королівський клуб

23:04. починається другий тайм - гості розігрують м'яч в центрі поля

23:03. господарі удвічі більше ударів виконали, але удари у площину - 3 на 3

Гріліш був одним з найактивніших у господарів у першому тайміФото: uefa.com

22:55. статистика першого тайму

45+3 хв. Орсато дає свисток на перерву

45+2 хв. гравці "Сіті" за кожної ліпшої можливості б'ють по воротах

45+1 хв. Фоден б'є здалеку - вище

45 хв. де Брюйне з кутового зліва крутить м'яч у ворота - і Лунін робить чудовий сейв

42 хв. "Реал" починає грати просто на відбій. Не ранувато? Ще цілий тайм попереду. Можливо, то до перерви

38 хв. Карвахалю жовта за фол проти Гріліша. Дані показує, що був нирок з боку суперника, але Орсато залишив рішення в силі

36 хв. Рюдігер блокує небезпечний удар Гріліша зліва у ближній кут

35 хв. де Брюйне несподівано подав кутовий низом. І це було дуже небезпечно - м'яч пройшов через воротарський майданчик, але ніхто його не зачепив

34 хв. "Сіті" з одного боку тисне, але діє обережно, щоб не пропустити контратаку

33 хв. здалеку б'є де Брюйне - над поперечиною

32 хв. удар Гріліша з 15 метрів - рикошет і м'яч летить поруч зі стійкою

28 хв. після розіграшу кутового Холанд головою не то бив, не то скидав - м'яч ловить Лунін

27 хв. сильний удар де Брюйне з 20-ти метрів у дальній кут - рятує Лунін

25 хв. Королівський клуб тричі за хвилину мав шанси в контратаках - і це тривожний дзвіночок для господарів

24 хв. перехоплення в центрі поля і Вінісіус з Карвахалем вдвох вийшли на двох захисників. Віні віддав, а Даніель пробив у захисника. М'яч відскочив до Вальверде, але його удар сходу з 30 метрів - дуже неточний

24 хв. Вінісіус міг вивести Родріго сам на сам, але не розрахував з силою передачі

23 хв. гостям вдалося трохи збити божевільний темп "городян"

19 хв. де Брюйне гостро прострілює справа - Лунін перехоплює. Але м'яч здійнявся вгору і Холанд пробив головою - м'яч полетів по дузі і стусонув поперечину. Далі відлетів у поле і Бернарду Сілва з кількох метрів пробив повз порожні ворота

16 хв. Гріліш віддав на Бернардо, а той подав на лінію воротарського на Холанда - норвежець пробив головою вище

15 хв. три поспіль кутових подали господарі. Після третього Лунін відбив кулаками дуже гостру подачу зліва

14 хв. Бернарду Сілва сильно б'є зліва з гострого кута - захисник блокує на кутовий

12 хв. Беллінгем блискуче прийняв м'яч після передачі з глибини, уникнувши офсайду. Далі Джуд віддав на Вальверде, а той підключив до атаки Вінісіуса. Той дійшов майже до лінії поля і прострілив на Родріго. Едерсон перший удар відбив, але м'яч відлетів до Родоріго і з другої спроби той забив

Родріго відкриває рахунокФото: uefa.com

12 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ - Родріго

10 хв. дальній удар Камавінги - невеличкий рикошет - і м'яч ловить Едерсон

8 хв. де Брюйне справа виконав гостру подачу на Холанда, але Лунін добре грає на виході і намертво ловить м'яч

4 хв. поки позиційна боротьба. Гості активніше пресингують, а от від господарів немає очікуваного стартового натиску

22:02. стартовий свисток Даніеле Орсато - господарі починають з центру поля

21:58. на "Етіхаді" лунає гімн Ліги чемпіонів. Вболівальники "Сіті" його традиційно освистують

21:58. отже, вихід команд на поле

21:55. а зараз слухаємо клубний гімн "городян"

21:54. команди чекають виходу на поле. Карло Анчелотті про щось спілкується зі співвітчизником Орсато

21:35. і склад господарів. У ворота після травми повертається Едерсон

21:31. стартовий склад гостей. У воротах наш Андрій Лунін

17:31. вітаємо з сонячного, але холодного Манчестера, де сьогодні увечері о 20-й за місцевим часом розпочнеться топ-матч Ліги чемпіонів між "Манчестер Сіті" і мадридським "Реалом"

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії