RU  UA  EN

Четвер, 19 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

19 вересня

18 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Соцмережі бурхливо обговорюють появу в Україні згущеного молока з портретом дружини Бандери: фото

Ічнянський молочно-консервний комбінат (Чернігівська область) випустив серію згущеного молока, присвячену видатним українкам.

Про це в Facebook повідомляє прес-служба комбінату.

На етикетках виробника розміщені портрети трьох українок - дружини гетьмана Української держави Павла Скоропадського - Олександри Скоропадської, дружини лідера ОУН Степана Бандери - Ярослави Бандери, дружини класика української літератури Михайла Коцюбинського - Віри Коцюбинської.

"Українські жінки настільки неймовірні, що про них хочеться складати легенди, співати пісні і знімати фільми. Але, готуючись до 8 березня, ми звернули увагу на тих, про кого рідко пишуть, захоплюючись прикладами їх видатних чоловіків. Тому, давайте згадаємо історію життя Віри Коцюбинського, Ярослави Бандери, Олександри Скоропадської і будемо завжди пам'ятати про те, що всі українці, незалежно від статі, - це чимала сила! ", - йдеться в повідомленні.

Ярослава Бандера - український політичний діяч, керівник жіночої мережі і юнацтва ОУН. Дружина лідера ОУН Степана Бандери. Член Асоціації українських студентських організацій в Польщі.

Як повідомляв "Апостроф. Економіка", Національний банк України (НБУ) представив дві нові пам'ятні монети, присвячені замку паланок і коню.

Новости партнеров

Загрузка...