RU   UA   EN  

Пʼятниця, 26 квітня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.25
Бізнес

Вибори президента 2019

Новини

26 квітня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Порошенко зробив фінальний крок щодо легалізації "євроблях"

Президент Петро Порошенко підписав 23 листопада закони про розмитнення і легалізацію автомобілів на єврономерах.

Про це повідомляється на офіційній сторінці президента в Facebook.

"Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом", - зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що прийняття цього закону вже є компромісом держави з власниками автомобілів. Оскільки отримані від оплати податків гроші підуть на добру справу. При цьому, він зобов'язав Пенсійний фонд регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.

"Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую усім за розуміння і здатність до компромісу", - йдеться в заяві президента.

Як повідомляв "Апостроф", раніше голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна запропонувала затвердити терміни для пільгового розмитнення машин, які були ввезені в Україну.

Новости партнеров

Загрузка...