RU  UA  EN

Понеділок, 17 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.20
Бізнес

Голосування за кращий ресторан Києва

Новини

17 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Porsche Cayenne та інші: названі найдорожчі розмитнені "евробляхи"

У Державній фіскальній службі склали Топ-5 найдорожчих "євроблях", власники яких скористалися пільговим режимом розмитнення. Це автомобілі тих, хто купував преміальні авто і уникав сплати податків, стверджують у ДФС.

Про це повідомляє ЕП.

У той же час, більшість власників "євроблях" купували їх ледь не на останні гроші, та зазначали, що не можуть сплатити всі митні платежі.

За офіційними даними ДФС, станом на 25 листопада минулого року в Україні перебувало близько 640 тисяч авто, які потребували розмитнення.

З дати набуття чинності законів митники вже оформили 195,2 тисячі транспортних засобів. Результат - понад 12 млрд гривень сплачених податків. Таким чином за два з половиною місяці фіскали перевиконали річний план доходів від "євроблях" - в бюджеті закладені надходження в обсязі 10 млрд гривень.

Із загальної кількості оформлених машин 124 тисячі – це так звані "євробляхи", які до цього перебували в Україні в режимі транзиту або тимчасового ввезення. Решта – близько 71 тисячі – авто, які вперше були завезені в країну і одразу отримали українські номери.

На думку голови "Авто Євро Сили" Олега Ярошевича, більшість з цих авто були ввезені у країну не автовласниками, а бізнесом.

"Автодилери кинулись завозити авто зі знижкою 50% від сплати акцизу. Вони зараз навозять їх в Україну, а потім будуть реалізовувати", – вважає Ярошевич.

Як повідомляв "Апостроф. Економіка", в Україні 22 лютого акциз для "евроблях" підвищать в два рази. Торкнеться це тих, хто ввіз машину як мінімум три місяці тому. З кінця минулого року 125 тис. Власників "Єврономер" встигли легалізувати свої авто. Решті доведеться або після 22 лютого розмитнювати за загальними правилами, або після 23 травня заплатити величезний штраф.

Новости партнеров

Загрузка...