RU  UA

Вівторок, 20 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.05
Банки

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 серпня

19 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​ПриватБанк здобув дві перемоги в судах проти колишніх власників

Державний "ПриватБанк" здобув дві перемоги в судових спорах з майновими поручителями за кредитами рефінансування від Національного банку.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Як відзначили в прес-службі, 2 липня Велика палата Верховного суду підтримала правову позицію "ПриватБанку" в суперечці з майновим поручителем за кредитом рефінансування НБУ ПрАТ "Ерлан", який намагався розірвати іпотечний договір в зв'язку з націоналізацією банку і вивести з-під застави майно вартістю понад 600 млн грн.

"Це чергове з позитивних рішень Верховного суду, але перше, винесене Великою палатою, яке дозволить банку сформувати ефективну для себе судову практику в даній категорії справ", - вважають в банку.

Судовий процес, в якому майновий поручитель ПрАТ "Ерлан" (ТМ Біола), яке є пов'язаною особою з колишніми власниками банку, намагався розірвати іпотечні правовідносини, тривав з 2017 року.

Крім того, інший майновий поручитель "ПриватБанку" ТОВ "Укрінтерінвест" в справі, яка розглядалася 2 липня Великою палатою Верховного суду, відмовився від позову до банку про зобов'язання погасити кредит рефінансування, фактично підтвердивши правоту і перемогу банку в цій суперечці, яка тривала два роки, додали в прес-службі.

Як повідомляв "Апостроф", війна Коломойського за українське небо: скандальний позивач зробила новий крок проти SkyUp.

Новости партнеров

Загрузка...