RU  UA

Вівторок, 19 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.05
Енергетика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

19 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

"Нафтогаз" проти "Газпрому": названо дату рішення в Стокгольмі за позовом на мільярди доларів

Рішення за позовом НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрому" на 11,58 млрд доларів у Стокгольмі повинно бути винесено до 1 листопада 2021 року.

Про це повідомляється у фінансовій звітності НАК.

Як наголошується в документі, 6 липня 2018 року НАК "Нафтогаз України" подав запит про арбітраж в Арбітражний інститут Стокгольмської торгової палати з проханням переглянути транзитний тариф в договорі про транзит газу з "Газпромом" на період 2009-2019 років.

За даними НАК, попередня грошова претензія оцінюється в 11,58 млрд доларів. "Газпром" представив свою відповідь 14 серпня 2018 року, відхиливши позов "Нафтогазу". За запитом "Газпрому" 6 вересня 2018 року Рада Торгової палати Стокгольма ухвалив рішення об'єднати обидві справи в єдиний господарсько-процесуальне право.

"Відповідно до узгодженого процедурних графіком остаточне рішення в об'єднаному арбітражі має бути винесено до 1 листопада 2021 року", - говориться в документі.

Як повідомляв "Апостроф", суд Люксембургу прийняв важливе рішення в суперечці НАК "Нафтогазу" з ПАТ "Газпромом" - російська компанія повинна буде виплатити українській 2,6 млрд доларів.

Новости партнеров

Загрузка...