RU  UA

Понеділок, 16 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.65
Налоги

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

15 вересня

14 вересня

13 вересня

12 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Українські зарплати порівняли з європейськими: озвучено цікаві цифри

Українці отримують найнижчі зарплати в Європі.

Про це в ефірі ObozTV розповіла експерт з питань працевлаштування Тетяна Пашкіна.

"Згідно з цифрами, які я знаю з міжнародних досліджень, у 2050 році населення України становитиме 36 млн, а в 2100-му - 28 млн. Оскільки у нас смертність перевищує народжуваність щороку на 200 тисяч, ми повинні більше піклуватися про нашу робочу силу, оскільки її дійсно не вистачає. Потрібна ситуація, коли робота буде більш ефективно оплачуватися, тому що першим пріоритетом при пошуку роботи всі експертні організації визнають розмір зарплатні", - заявила експерт.

За її словами, щоб зупинити катастрофічний відтік працездатного населення за кордон, зарплати в Україні повинні вирости до рівня 75% від країн-сусідів.

Пашкіна привела в приклад зарплати, зазначені на одному з популярних українських сайтів по працевлаштуванню: "Середня зарплата в графі "інші країни" становить 42 тис. грн, середня зарплата по найбагатшому місту Києву - 15 тисяч грн".

"Якщо ми хочемо, щоб українці залишалися на наших робочих місцях, українська зарплата повинна становити 65-75% від сусідів. У Польщі це 800 євро, в Чехії 800 євро мінімалка, а на кваліфіковану працю 1,5 тис. євро. Про Німеччину вже не говоримо. Наші 600 доларів виглядають скромно", - констатувала вона.

Як повідомляв "Апостроф", в команді президента України Володимира Зеленського згадали про заяви про вчительську зарплату в 4000 доларів і визнали, що на даний момент вони нездійсненні.

Новости партнеров

Загрузка...