RU  UA  EN

Середа, 18 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Хто гуляв у Сен-Тропе на весіллі у "смотрящего" за Мін'юстом: журналісти розкрили подробиці

Журналісти продовжують розслідувати поїздку глави Офісу президента України Андрія Богдана в Сен-Тропе, де він відвідав весілля українського юриста Андрія Довбенко з Анною Огренчук.

У розслідуванні програми "Наші гроші" говориться, що Довбенко є "смотрящим за Мін'юстом" і чи не найвпливовішою тіньовою фігурою в системі відомства і рейдерських захоплень.

За даними журналістів, керівні посади Мін'юсту в даний момент зайняли люди Довбенко, що фактично підтвердив новий міністр юстиції Денис Малюська.

"Блокувати стягнення боргу, продавати реєстраційні дії щодо майна, а також через різні комісії Мін'юсту карати тих нотаріусів, реєстраторів і виконавців, які не виконують сумнівні вказівки", - кажуть журналісти про можливості людей Довбенко у відомстві.

Цікаво, що дружину Довбенко Зеленський вніс до складу комісії з правової реформи.

Був на весіллі і близький друг Богдана забудовник Андрій Вавриш, який займався розробкою проекту нового Офісу президента. Відвідали захід депутати від "Слуги народу" Микола Сольський і Олег Семінський, а також судді Господарського суду Києва Вікторія Джарти і Олена Чинчин. Журналісти відзначають, що фірма дружини Довбенко спеціалізується на банківському та фінансовому праві, а саме такі справи розглядає Господарський суд.

Крім того, на весіллі була присутня глава Одеського апеляційного господарського суду Наталія Богацька і російсько-український бізнесмен Павло Фукс.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Володимир Зеленський заявив, що глава Офісу президента Андрій Богдан не мав права замість святкування Дня Незалежності відпочивати на весіллі в Сен-Тропе (Франція).

Новости партнеров

Загрузка...