RU  UA  EN

Четвер, 14 листопада
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.20
Політика

Ліга чемпіонов 2019/20: новини, результати, відео

Новини

14 листопада

13 листопада

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Росія відповість за MH-17: дипломат пояснила тріумф України в Гаазі

8 листопада Міжнародний суд ООН в Гаазі визнав, що в його юрисдикції перебувають справи України проти Росії. Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль пояснила, що це означає для Києва.

"Росія вперше буде відповідати за порушення міжнародного права і за порушення прав людини. Вперше в історії, коли вони будуть за це відповідати", - сказала дипломат.

За її словами, РФ буде відповідати в суді за всіма фактами і за всіма звинуваченнями, включаючи MH17.

"Це - дуже суттєва частина, яка вперше дозволяє нам залучити Росію до відповідальності і юридично довести її порушення", - додала представник МЗС.

Зеркаль зазначила, що тепер Росія буде нести відповідальність і повинна перед Міжнародним судом виправдовуватися за те, як вона поставляла зброю в Україну.

"Це означає, що і суд, і міжнародні спільнота, будуть в змозі наочно бачити, що відбувалося, мати доступ до всіх матеріалів, тим більше що це може мати вплив на подальший питання про розгляд, створення того ж трибуналу в рамках Ради безпеки ООН" , - додала вона.

Нагадаємо, що у країнський режисер Олег Сенцов, звільнений з російського полону, заявив, що дав свідчення про тортури в полоні для Гаазького міжнародного трибуналу.

Новости партнеров

Загрузка...